دلیل دشمنی لیورپول با سیتیزن‌ها

ونسان کمپانی حمله هواداران لیورپول به اتوبوس منچسترسیتی را دلیل تبدیل شدن آنها به دشمن شماره یک سرخ‌پوشان مرسی‌ساید معرفی کرد....

ونسان کمپانی حمله هواداران لیورپول به اتوبوس منچسترسیتی را دلیل تبدیل شدن آنها به دشمن شماره یک سرخ‌پوشان مرسی‌ساید معرفی کرد.

به گزارش مدال، آوریل 2018 هنگامی که بازیکنان منچسترسیتی عازم ورزشگاه آنفیلد برای دیدار رفت یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا بودند؛ اتوبوس این تیم با حمله هواداران لیورپول مواجه شد. کمپانی کاپیتان وقت سیتیزن‌ها در کتاب جدید خود با نام «Treble Triumph» درباره این حادثه روایت جالبی داشته است.

او در این مورد نوشته: «در اتوبوس بودم که به سمت ما آجر پرتاب کردند. دشمنی میان ما از همان زمان اوج گرفت. احساس هواداران ما نسبت به این تیم پس از آن حادثه تغییر کرد. آنها پیش از حادثه رقیبی سرسخت بودند اما از آن زمان به بعد تنش میان دو تیم بالا گرفت و دشمن ما شدند.»

کمپانی ادامه داده است: «این اتفاقات ناخوشایند نباید تکرار شوند. آن اتفاق دیدگاه‌ها را نسبت به لیورپول تغییر داد. من از حمایت هواداران استقبال می‌کنم اما باید داخل ورزشگاه باشد، نباید به تیم رقیب آسیب زد.»

بیشتر بخوانید:

علاقه ستاره منچسترسیتی به قاچاقچی مواد مخدر معروف+ عکس

تگ ها


لیورپول منچسترسیتی سیتیزن‌ها سرخپوشان مرسی‌ساید لیگ برتر انگلیس فوتبال جهان ونسان کمپانی