دلیل طغیان لحظه ای و شوت یحیی گل محمدی

سرمربی پرسپولیس در لحظات پایانی دیدار مقابل نفت آبادان در اعتراض به تصمیم داور توپ کنار خط طولی را شوت کرد تا از زمین اخراج شود....

به گزارش "ورزش سه"، پرسپولیس در شرایطی روز گذشته مقابل نفت آبادان اولین برد فصل خود را به دست آورد که یحیی گل محمدی در ثانیه های پایانی بازی نتوانست خشم خود را از تصمیم داور پنهان کند و با شوت کردن توپ کنار خط طولی محوطه فنی، باعث شد تا اکبریان با کارت قرمز او را اخراج کند.

گل محمدی که بعد از تصمیم داور در اعلام خطای مهدی شیری، اقدام به این حرکت کرده بود، در ابتدا تصور می‌کرد که هجوم دو بازیکن حریف روی پای مدافع راست تیمش باعث شده تا اکبریان به سود این تیم خطا بگیرد. اما در ادامه تلاش بازیکنان دو تیم برای تصاحب توپ، با سوت اکبریان و اعلام خطا به سوت نفت آبادان همراه شد تا سرمربی پرسپولیس تیمش را در موقعیت خطرناک ضربه ایستگاهی در ثانیه های پایانی بازی و احتمال از دست دادن ۲ امتیاز شیرین ببیند. موضوعی که باعث خشم او شد و یحیی با شوت کردن توپ باعث شد تا اکبریان با کارت قرمز به سراغ او بیاید و ضمن اخراجش در این بازی، باعث شود تا سرمربی سرخ‌ها بازی هفته آینده تیمش مقابل نفت مسجدسلیمان را در خانه حریف از دست بدهد.

تگ ها


پرسپولیس تهران یحیی گل محمدی