دلیل عدم حضور رسن در لیست آسیایی قرمزها چیست؟

ملی پوش عراقی پرسپولیس پس از انجام آخرین بازی خود در عراق، به جمع سرخپوشان ملحق می شود و نام وی وارد فهرست آسیایی پرسپولیس خواهد شد ......

ملی پوش عراقی پرسپولیس پس از انجام آخرین بازی خود در عراق، به جمع سرخپوشان ملحق می شود و نام وی وارد فهرست آسیایی پرسپولیس خواهد شد.

به گزارش مدال به نقل از خبرگزاری فارس: پندار خمارلو درباره آخرین وضعیت بشار رسن اظهار داشت: این بازیکن طبق برنامه قبلی و هماهنگی انجام شده، بعد از آخرین بازی باشگاهی خود به پرسپولیس ملحق می شود و در حال حاضر یک بازی دیگر باقی مانده که پس از آن وی به جمع بازیکنان ملحق خواهد شد.

وی درباره اینکه آیا این بازیکن با توجه به حضور در رقابت های لیگ عراق در مراجعه به پرسپولیس استراحت و ریکاوری خواهد داشت یا نه، ادامه داد: تصمیم گیری در این ارتباط قطعا بر عهده آقای ایوانکوویچ است و برنامه تمرینی این بازیکن هم پس از بررسی شرایط وی از سوی کادر فنی مشخص می شود.

مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس درباره شرایط این بازیکن برای حضور در مرحله یک چهارم پایانی لیگ قهرمانان آسیا تصریح کرد: تا هشت روز مانده به مسابقه می توانیم نام بشار رسن را در فهرست لیگ قهرمانان قرار بدهیم و دلیل عدم انجام این کار هم این است که در حال حاضر وی بازیکن تیم نیروی هوایی عراق است و بعد از اتمام بازی های عراق، شروع همکاری او با پرسپولیس و دریافت ITC نسبت به معرفی او به کنفدراسیون فوتبال آسیا اقدام می شود.

 

تگ ها


اخبار روز پرسپولیس فوتبال