دلیل عصبانیت برانکو فاش شد

سنگهای پرتاب شده از سوی تماشاگرنماها درست به جایی میرسید که سرخپوشان قرار بود با اورلپ و بازیسازی، از آن مناطق، روی دروازه میزبان طراحی حمله و ارسال داشته باشند ......

سنگهای پرتاب شده از سوی تماشاگرنماها درست به جایی میرسید که سرخپوشان قرار بود با اورلپ و بازیسازی، از آن مناطق، روی دروازه میزبان طراحی حمله و ارسال داشته باشند ...

سنگ‌های پرتاب شده از سوی تماشاگرنما‌ها درست به جایی می‌رسید که سرخپوشان قرار بود با اورلپ و بازیسازی، از آن مناطق، روی دروازه میزبان طراحی حمله و ارسال داشته باشند.
«ما در این بازی نه مدافع راست داشتیم، نه مدافع چپ!» این جمله مهم را برانکو ایوانکوویچ به زبان آورد و اعتقاد داشت سنگ‌پرانی تماشاگران به خط طولی سبب شد بازیکنانش در دو سمت زمین نتوانند مثل همیشه خودشان را نشان بدهند. 
روز پنج‌شنبه، مطلبی در صفحه ۱۲ روزنامه خبرورزشی منتشر کردیم و در آن گزارش نوشتیم پرسپولیسی‌ها کار آنالیز حریف‌شان را به اتمام رساندند. آن‌ها می‌خواهند با استفاده از ارسال‌های متعدد، راه را برای عبور از استقلال خوزستان باز کنند. در واقع برانکو دیدار استقلال خوزستان در هفته دوم مقابل پدیده مشهد را به خوبی آنالیز کرده و متوجه شد می‌تواند با استفاده از ارسال و عبور از کناره‌ها، مقابل حریف خوزستانی به گل برسد و برنده بازی باشد. 
در طول هفته‌ای که گذشت، برانکو وقت زیادی برای تمرین گلزنی از بازی مستقیم گذاشت و قرار بر این بود که وینگر‌ها و مدافعان کناری، مدام به دنبال عبور از کانال‌ها و ارسال‌های متعدد روی دروازه استقلال خوزستان باشند، اما در بازی، اتفاق دیگری رخ داد. سنگ‌های پرتاب شده از سوی تماشاگرنما‌ها درست به جایی می‌رسید که سرخپوشان قرار بود با اورلپ و بازیسازی، از آن مناطق، روی دروازه میزبان طراحی حمله و ارسال داشته باشند. همین امر، پرسپولیس را تبدیل به تیمی سردرگم کرد زیرا آن‌ها برای عبور از عمق، دستور کاملی نداشتند و البته ایجاد تغییرات زیاد در ترکیب تیم استقلال خوزستان باعث از بین رفتن نقشه‌های برانکو شد. 
این‌طور بود که برانکو با عصبانیت در پایان بازی گفت: «در این بازی مدافع چپ و راست نداشتیم.» زیرا نمی‌توانست از این دو سمت و با برنامه‌های تمرینی اش، موقعیت گلزنی ایجاد کند. او مدعی است برای هر بازی، برنامه‌های جداگانه‌ای دارد و برنامه اش برای دیدار مقابل استقلال خوزستان نیز، گلزنی روی هوا بود که این نقشه‌ها، نقش بر آب شد.