دلیل غیبت دژاگه در تمرین امروز تراکتور

غیبت ستاره تراکتور با توجه به اتفاقات اخیر شایعات در خصوص این بازیکن را افزایش داده است....

به گزارش ورزش سه؛ قرارداد سه ساله اشکان دژاگه با باشگاه تراکتور در پایان لیگ بیستم به انتهای خود خواهد رسید. پیش از شروع لیگ امسال گمانه زنی های بسیاری در خصوص حضور این بازیکن در آخرین فصل از قراردادش وجود داشت و این گمانه زنی ها با تاخیر اشکان در تبریز، به اوج رسید اما ستاره تراکتوری ها به هر شکلی که بود در لیگ بیستم با پیراهن تراکتور به میدان رفت.

عملکرد قابل قبول دژاگه در این فصل تا بازی با شهرخودرو ادامه داشت اما مصدومیت در این دیدار باعث شد تا اتفاقات معادلات در مورد این بازیکن به هم بریزد. حضور نسبتا طولانی در آلمان برای مداوا، حرف و حدیث های بسیاری به دنبال داشت. در بازگشت به تبریز، اشکان مقابل استقلال به میدان رفت اما در دو بازی اخیر مقابل آلومینیوم و پرسپولیس شاهد غیبت او بودیم.

بعد از شکست مقابل پرسپولیس هجمه هایی علیه دژاگه به وجود آمد. این هجمه ها با واکنش اینستاگرامی اشکان مواجه شد؛ واکنشی که چند ساعت بعد هافبک تراکتوری ها آن را تعدیل کرده و با پاک کردن استوری قبلی اش، یک استوری دیگر منتشر و اعلام کرد، به خاطر هواداران واقعی تراکتور، از موضع قبلی خود کوتاه آمده است.

بعد از این اتفاقات همه منتظر تمرین امروز بودند تا ببینند اشکان دژاگه به همراه سایر تراکتوری ها در بنیان دیزل حضور خواهد یافت یا خیر؟ غیبت اشکان اما در این تمرین به شایعات اخیر دامن زد و سوال بزرگی را در ذهن هواداران تراکتور به وجود آورد که مشکل کار کجاست و چرا دژاگه نه در بازی های اخیر حضور داشته و نه در تمرین امروز؟!

واکنش باشگاه تراکتور به این غیبت کوتاه و مبهم بود. رسانه رسمی این باشگاه در خبر مربوط به تمرین امروز در خصوص غیبت دژاگه نوشت: " اشکان دژاگه روند درمانی خود را زیر نظر کادر پزشکی سپری می‌کند و به زودی به تمرینات گروهی اضافه می‌شود." این در حالی است که دژاگه در تمرینات پیش از بازی با پرسپولیس و لیست ۱۸ نفره تراکتور برای این بازی حضور داشت و چمنیان هم در نشست خبری پیش از بازی اعلام کرده بود، مصدومان تیمش مشکلی از بابت همراهی تراکتور ندارند. البته هنوز به صورت رسمی اعلام نشده که اشکان دژاگه کی و از چه ناحیه ای مصدوم شده که مدت بازگشتش به میادین این همه طولانی شده است.

تگ ها


تراکتور اشکان دژاگه