دلیل غیبت "علی‌حسینی" در اردوی تیم ملی وزنه برداری چیست؟

رییس فدراسیون وزنه برداری دلیل نبودن سعید علی حسینی در اردوی تیم ملی را رسیدگی به مسائل تحصیلی عنوان کرد و گفت: امیدوارم در اردوی بعدی، او در بدنه تیم ملی حضور فعالانه ای داشته باشد ......

رییس فدراسیون وزنه برداری دلیل نبودن سعید علی حسینی در اردوی تیم ملی را رسیدگی به مسائل تحصیلی عنوان کرد و گفت: امیدوارم در اردوی بعدی، او در بدنه تیم ملی حضور فعالانه ای داشته باشد.

به گزارش مدال به نقل از علی مرادی در گفت وگو با ایسنا، درباره زمان اضافه شدن سعید علی حسینی به اردوی تیم ملی وزنه برداری، بیان کرد: علی حسینی درگیر مسائل تحصیلی است و  ما نمی خواهیم اردو خللی در برنامه تحصیلی او به وجود بیاورد. او  با سرمربی مرتب در ارتباط است. در اردوی تهران گاها می آید و می رود تا برنامه های تمرینی اش را سرمربی کنترل کند و به این صورت بتواند به مسائل کاری اش هم برسد.

او ادامه داد: در اردوی تیم ملی که از اول شهریور در یکی از شهرهای استان مازندران برگزار می شود، امیدواریم که او نیز در بدنه تیم ملی حضور فعالانه ای داشته باشد.

مرادی درباره شانس مدال آوری ایران در بازی های داخل سالن آسیا، گفت : برای اولین بار است که رقابت های وزنه برداری در بازی های داخل سالن آسیا برگزار می شود. رقابت بین قاره آسیا و اقیانوسیه است که البته اقیانوسیه از لحاظ رقابت سطح پایین تری نسبت به آسیا دارد، اما چون حدود دو ماه بعد از بازی ها، مسابقات قهرمانی جهان را پیش رو داریم، از این رو رقابت ها نزدیک به هم می شود. دوستان ما برنامه های تمرینی را انجام می دهند و کارها طبق روال پیش می رود. در یکی، دو روز آینده نیز اسامی نفرات اعزامی به بازی ها مشخص می شود و در نظر داریم دو نفر را به عنوان ذخیره نگه داریم که البته این دو نفر به بازی ها اعزام نمی شوند. امیدوارم نفراتی که عازم بازی های داخل سالن آسیا می شوند، مدال های خوش رنگی را به ارمغان آورند.

رییس فدراسیون وزنه برداری در مورد تمرین کردن وزنه برداران روستای حاجی آباد در حمام عمومی نیز، تصریح کرد: این موضوع مربوط به خیلی سال های قبل بوده است و الان اتفاق نیفتاده است. هیات های استانی با توجه به محدودیت منابع در حد توان نسبت به  شهرستان های خود توجه می کنند. امیدوارم با توجه به توانمندی که وزارت ورزش  و جوانان و سلطانی فر دارند به استان ها توجه بیشتری شود و هیات های ورزشی استان ها هم مورد توجه قرار گیرند تا وزنه برداری نه تنها در شهرستان ها، بلکه در روستاها هم از وضعیت بهتری برخوردار باشند.

مرادی در پاسخ به این پرسش که از سوی کمیته ملی المپیک پاسخی مبنی بر اعتراضی که نسبت به در اختیار نگرفتن پیش نویس اساسنامه توسط اعضای مجمع داشته است، داده شد؟ گفت :  خیر. پاسخی داده نشد. امیدوارم همکاری و هماهنگی های بیشتری بین کمیته ملی المپیک با اعضای مجمع برقرار شود.

 

تگ ها


اخبار روز وزنه‌برداری