دلیل غیبت نیمار در تمرینات پاری‌سن‌ژرمن؛ مقدمه‌چینی برای جدایی؟

در یکی دو هفته اخیر، شایعات مختلفی در مورد بازشگت احتمالی نیمار به بارسا منتشر شده و حالا ماجرای غیبت ستاره در تمرینات پاری‌سن‌ژرمن حسابی خبرساز شده است....

به گزارش مدال؛ این حقیقت بر همه آشکار شده که ستاره برزیلی تمایل زیادی برای بازگشت به بارسلونا بازگردد و به نظر می‌رسد حالا و پس از پایان رقابت‌های کوپا آمریکا، زمان آن رسیده تا نیمار و پدرش هر چه سریع‌تر برای آینده تصمیم‌گیری کنند. فراموش نکنید که پدر نیمار چندی پیش در اعلام موضعی شفاف گفته بود تا پایان رقابت‌های کوپا آمریکا 2019، تصمیمی درباره آینده پسرش نخواهد گرفت.

در این بین ساعاتی پیش باشگاه «پاری‌سن ژرمن» به شکل رسمی تایید کرد «نیمار جونیور» در نخستین جلسه تمرینی فصل جدید غایب بوده، اقدامی که خشم پاریسی‌ها را برانگیخته و به شایعات جدایی‌اش دامن زده است. مسئولان PSG با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرده‌اند که این اقدام ستاره برزیلی را به صورت جدی پیگیری خواهند کرد.

این در حالی‌ست پدر نیمار در اظهار نظری جدید ضمن تکذیب جدایی فرزندش از پاری‌سن‌ژرمن، این غیبت را یک اتفاق عادی خواند و گفت: «غیبت نیمار عادی و مطابق با قرارداد و پروژه است. او طبق قراردادش تا 15 روز دیگر می‌تواند در تعطیلات باشد. همه چیز به باشگاه اطلاع داده شده است.»

بیشتر بخوانید:

سفر چند روزه نیمار به بارسلونا برای خرید خانه

تگ ها


آخرین اخبار نیمار بازگشت نیمار به بارسلونا حواشی نیمار نیمار جونیور پاری سن ژرمن اخبار نقل و انتقالات Neymar da Silva Santos Júnior پاری سن ژرمن بارسلونا لوشامپیونه فرانسه لالیگا فوتبال