دلیل غیبت پیروانی در تمرینات پرسپولیس چیست؟

پس از جدایی گابریل کالدرون سرمربی آرژانتینی از باشگاه پرسپولیس، همچنان افشین پیروانی در تمرینات این تیم حاضر نمی‌شود...

به گزارش مدال و به نقل از خبرورزشی، روز گذشته یحیی گل‌محمدی با حضور در محل بازی دوستانه پرسپولیس با بادران تهران به عنوان جانشین گابریل کالدرون در قامت سرمربی سرخپوشان به اعضای این تیم معرفی شد. محمدحسن انصاری‌فرد مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در حالی گل‌محمدی را به عنوان سرمربی این تیم به بازیکنان معرفی کرد که حمید مطهری دستیار او نیز با لباس شخصی در زمین چمن هما حضور داشت. اما نکته قابل توجه غیبت مدیر تیم بود. افشین پیروانی که پس از رفتن گابریل کالدرون اجازه حضور در تمرینات پرسپولیس را پیدا کرد، همراه انصاری‌فرد در زمین تمرین هما حضور نداشت و در مراسم معارفه غایب بود.
کالدرون که در روز‌های پایانی نیم‌فصل و پیش از تعطیلات نسبت به حضور برخی افراد در این باشگاه نارضایتی خود را اعلام کرده بود، در ادامه خواهان قطع همکاری با افشین پیروانی به عنوان سرپرست تیم شده بود. موضوعی که هر چند طی تمام روز‌های اخیر از سوی مدیرعامل سرخپوشان رد می‌شد و انصاری‌فرد مدعی بود مشکلی در این زمینه بین طرفین وجود ندارد. با این حال در آستانه پایان مرخصی کالدرون و ضرب‌الاجل او برای شروطی که برای بازگشت اعلام کرده بود، پیروانی در صفحه اینستاگرامی خود با اشاره به شرایط تیم از مرد آرژانتینی درخواست کرد تا در صورتی که مشکل اوست، با جدایی و پایان دادن به سمت خود در تیم، بازگردد. گابریل کالدرون به ایران برنگشت تا مشخص شود مشکل سرمربی آرژانتینی، افشین پیروانی نیست. با این وجود هنوز پیروانی در تمرینات پرسپولیس حاضر نشده است. این در حالی است که انصاری‌فرد حامی پیروانی است و در برنامه دوشنبه شب فوتبال برتر هم کلی از او تعریف کرد ولی...
شنیدیم پیروانی به این دلیل در تمرینات پرسپولیس حاضر نمی‌شود، چون از دست یکی از اعضای هیئت‌مدیره باشگاه شاکی و دلخور است. گویا این عضو هیئت‌مدیره در وزارت ورزش و جوانان حرف‌هایی علیه افشین پیروانی زده که به گوش او رسیده است.

بیشتر بخوانید:

دستیاران یحیی با پرسپولیس قرارداد بستند

تگ ها


پرسپولیس یحیی گل محمدی افشین پیروانی گابریل کالدرون محمد حسن انصاری فرد لیگ برتر فوتبال ایران فوتبال ایران فوتبال