دلیل قهر طارمی بعد از دیدار با نفت

به گزارش مدال به نقل از خبرآنلاین: در شرایطی که مهدی طارمی داستان قهرش در حاشیه مراسم اهدای جام سوپرجام را تکذیب کرده اما گویا آقای گل لیگ شدیدا از اتفاقاتی که در آن مراسم افتاده ناراحت است ......

به گزارش مدال به نقل از خبرآنلاین: در شرایطی که مهدی طارمی داستان قهرش در حاشیه مراسم اهدای جام سوپرجام را تکذیب کرده اما گویا آقای گل لیگ شدیدا از اتفاقاتی که در آن مراسم افتاده ناراحت است. 

پس از آنکه سیدجلال جام قهرمانی را بالای سر برد، بازیکنان پرسپولیس برای بالا بردن جام، با هم درگیری های کوچکی داشتند و به زور جام را از هم می گرفتند. مثلا بیرانوند برای بار دوم که می خواست جام را بالا ببرد، آن را به زور از دیگر بازیکنان گرفت. نزدیکان کریم باقری می گویند در این لحظات مربی پرسپولیس ایستاده بود و خنده تلخی می کرد. مهدی طارمی و محسن مسلمان دو بازیکنی بودند که در کنار کریم باقری حضور داشتند و او پس از دیدن این صحنه ها، خطاب به آن دو بازیکن گفت: «شما که جام ندیده نیستید؟!» می گویند مربی پرسپولیس این حرف را به شوخی گفته است ولی به نظر می رسد کنایه او به خاطر رفتاری بوده که در زمان بالا بردن جام دیده است. باقری گویا از جشن قهرمانی تیم در لیگ برتر هم گلایه داشت.

طارمی و مسلمان هم پس از این اتفاق، خیلی دیرتر به دیگر بازیکنان ملحق می شوند و جام را می گیرند. البته گفته می شود طارمی از همان ابتدا به شدت از این مسئله دلخور بوده است. او در موفقیت های سال های گذشته پرسپولیس نقش پررنگی داشته و توقعش این بوده جزو اولین نفراتی باشد که جام را بالای سر می برد. وقتی سیدجلال جام را می گیرد و بالای سر می برد و پس از او هم ماهینی، طارمی توقع داشته نفر سوم یا حداقل چهارم خودش باشد که این کار را می کند ولی جام به دست بازیکنان دیگر می افتد و گویا این مسئله شدیدا باعث دلخوری و قهر طارمی بوده است. هر چند این بازیکن مسئله قهرش را تکذیب کرده است ولی به نظر می رسد دلخوری او کاملا جدی بوده است. همین که او دیرتر به جشن ملحق شد و بیشتر تماشاگر بود، نشان می داد این مسئله صحت داشته است. یکی از مسئولان پرسپولیس هم که نخواست نامش فاش شود قهر طارمی را تائید کرد و گفت البته او خیلی زود به قهرش پایان داد و به جشن قهرمانی ملحق شد.

 

تگ ها


اخبار روز پرسپولیس فوتبال