دلیل لغو بازی استقلال و سپاهان چه بود؟!

دیدار استقلال و سپاهان در جام حذفی که قرار بود روز دوشنبه برگزار شود، لغو شد....

به گزارش مدال، دیدار استقلال و سپاهان در جام حذفی در حالی لغو شد که فعلا مشخص نیست دلیل اصلی برگزار نشدن این بازی چیست. استانداری تهران روز گذشته اعلام کرد که هیچ ابلاغیه ای از سوی این سازمان برای لغو بازی ها به دلیل آلودگی هوا ابلاغ نشده است. سخنگوی استانداری تهران اظهار داشت: سازمان لیگ بازی ها را لغو کرده است و جالب اینجا است که هفته های گذشته که بازی ها با ابلاغ استانداری لغو می شد، سازمان لیگ همواره در مقابل این تصمیم مقاومت می کرد. از طرفی دانشیار، مترجم و دستیار استراماچونی، سرمربی استقلال نیز طی گفت و گویی اظهار کرده است: استراماچونی ترجیح می‌داد که استقلال در تاریخی که اعلام شده بود، حتی بدون مهدی قائدی، بازیکن ملی‌پوش امید خود با سپاهان بازی کند تا اینکه در زمان فشردگی مسابقات به مصاف این تیم برود.

حال سوال اینجا است؛ وقتی مشکل آلودگی هوا نیست، باشگاه استقلال و شخص سرمربی این تیم مشکلی با برگزاری بازی در تاریخ مشخص شده ندارد، باشگاه سپاهان صد در صد مخالف لغو بازی بوده است، تعداد بازیکنان دو تیم استقلال و سپاهان در تیم امید هم به آن تعدادی نیست که منجر به لغو بازی شود، چه کسی و دقیقا به چه دلیلی برای برگزار نشدن این دیدار حساس در جام حذفی تصمیم گیری کرده است؟!
این سوالی است که مسئولان سازمان لیگ باید پاسخگوی آن باشند.

 

بیشتر بخوانید:

خبرنگار ایتالیایی: با وجود پیشنهاد اودینزه، استرا به ایران بازمی‌گردد

تگ ها


باشگاه استقلال باشگاه سپاهان بازی استقلال سپاهان حذفی لغو بازی استقلال سپاهان سازمان لیگ فوتبال ایران سپاهان استقلال جام حذفی فوتبال