دلیل ناراحتی تارتار در بازی با تراکتور چه بود؟

سرمربی پیکان در جریان بازی روز گذشته با تراکتور حرص و جوش زیادی خورد....

به گزارش "ورزش سه"، پیکان تهران روز گذشته در چارچوب هفته بیست و دوم لیگ برتر از تراکتور تبریز پذیرایی کرد و در نهایت این بازی با تساوی یک بر یک به پایان رسید. این نتیجه در شرایطی به دست آمد که تراکتور به خاطر فشردگی مسابقات لیگ قهرمانان آسیا بسیار خسته بود و کادرفنی پیکان انگیزه زیادی داشتند تا از این فرصت بهره ببرند و یک برد ارزشمند را جشن بگیرند.


در جریان مسابقه پیکان و تراکتور نیز میزبان تهرانی عملکرد خوبی داشت و موقعیت های زیادی به دست آورد که البته فقط یکی از این توپ ها وارد دروازه محمدرضا اخباری شد. 


پیکانی‌ها در این بازی یکبار تیر دروازه حریف را به لرزه در آوردند و البته چند موقعیت خوب دیگر را نیز هدر دادند تا دروازه بان تراکتور روی آنها واکنش به موقعی داشت.


نکته قابل توجه در این باره حرص و جوش زیادی مهدی تارتار کنار زمین بود. سرمربی پیکان که امید زیادی به برد در این دیدار داشت، بعد از موقعیت هایی که شاگردانش از دست می‌دادند با حسرت بسیار سر تکان می‌داد و ناراحتی‌اش از این بابت واضح بود. تارتار البته هربار که تیمش فرصت گلزنی از دست داد، از کنار زمین به بازیکنانش روحیه داد و سعی کردآنها تمرکزشان را از دست ندهند. 


پیکان در هفته بیست و سوم لیگ برتر روز یکشنبه ۲۶ فروردین ماه میهمان سایپای تهران است و بدون تردید تارتار و شاگردانش انگیزه زیادی برای پیروزی در این دیدار و رسیدن به رده های بالای جدول رده بندی دارند.

تگ ها


مهدی تارتار پیکان تهران