دلیل نیمکت‌نشینی رحمتی؛ بیماری پدر یا تاثیر اولتیماتوم؟

بعد از بازی فصل قبل مقابل سپاهان، یک بار دیگر منصوریان در روز سرنوشت ساز تصمیم به نیمکت نشینی رحمتی گرفت ......

بعد از بازی فصل قبل مقابل سپاهان، یک بار دیگر منصوریان در روز سرنوشت ساز تصمیم به نیمکت نشینی رحمتی گرفت. 

به گزارش مدال به نقل از  وبسایت نود، دومین اولتیماتوم رسمی به منصوریان باز هم یک تغییر تکراری به همراه داشت. اولین بار هفته پایانی نیم فصل قبل بود که علیرضا منصوریان با تذکر جدی مدیران باشگاه مواجه شد. منصوریان در صورت شکست در آن مسابقه، شاید سرنوشت استقلال و خودش را دگرگون می کرد. ولی استقلال با گل دقایق پایانی بهنام برزای، از شکست فرار کرد و منصوریان هم در سمتش ابقا شد. اما مهم تر از نباختن به سپاهان، جوانگرایی منصوریان بود که نیمکت استقلال را برای او حفظ کرد.

مهم ترین تغییر استقلال در آن مسابقه نسبت به بازی های قبل، نیمکت نشین کردن مهدی رحمتی بود. رحمتی پس از سال ها حضور در همه مسابقات، در صورتی که مشکلی برای حضور در دروازه نداشت، طبق دستور منصوریان روی نیمکت نشست. تصمیمی که اصلا به مذاق رحمتی خوش نیامد. حتی ترکش های این تصمیم تا فرودگاه هم ادامه پیدا کرد. منصوریان روی خط برنامه نود هم احتمال جدایی رحمتی از استقلال را رد نکرده بود. در نهایت رحمتی در استقلال ابقا شد و منصوریان را وادار کرد که از موضع اش کوتاه بیاید.

حالا در این فصل هم استقلال، بدترین شروع تاریخ لیگ برترش را داشت. در پنج هفته نخست، فقط یک برد داشت تا منصوریان دوباره با اولتیماتوم مدیران باشگاه مواجه شود. این بار هم زمانی که تذکر ها از اتاق مدیران به تیتر رسانه ها رسید، منصوریان تصمیم قبلی اش را تکرار کرد. در بازی سرنوشت ساز منصوریان مقابل پارس جنوبی جم یک بار دیگر رحمتی روی نیمکت می نشیند تا حسینی درون دروازه قرار بگیرد. حسینی تا همین چند روز قبل به دلیل اعتراض به حضور نداشتن در دیدار جام حذفی، مورد غضب منصوریان قرار گرفته بود. ولی در سرنوشت سازترین مسابقه منصوریان، یک بار دیگر باید عصای دست او شود. هر چند که دلایل نیمکت نشینی رحمتی در این مسابقه، به بیماری پدرش و روحیه بد او ربط داده شده است. نکته مهم این است که رحمتی باز هم در مسابقه سرنوشت ساز منصوریان روی نیمکت می نشیند. اتفاقی که شاید از اولتیماتوم داده شده به منصوریان تاثیر گرفته باشد. 

تگ ها


اخبار روز استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال