دلیل واقعی لغو معارفه تاریخی رونالدو فاش شد

قرار بود روز دوشنبه، مراسم معارفه کریستیانو رونالدو در ورزشگاه آلیانس تورین و با حضور هواداران یوونتوس برگزار شود ......

قرار بود روز دوشنبه، مراسم معارفه کریستیانو رونالدو در ورزشگاه آلیانس تورین و با حضور هواداران یوونتوس برگزار شود.

کریستیانو رونالدو سه شنبه با قراردادی 105 میلیون یورویی و 4 ساله رئال را به مقصد یوونتوس ترک کرد تا بزرگترین انتقال تاریخ فوتبال ایتالیا رقم بخورد.

طبق اعلام باشگاه یوونتوس، قرار بود دوشنبه او رسما به هواداران معرفی شود ولی روز گذشته برگزاری مراسم در ورزشگاه آلیانس لغو شد و قرار است رونالدو پشت درهای بسته و تنها در حضور خبرنگاران معارفه شود. طبق بیانیه باشگاه یوونتوس، مشکلات در سازماندهی هواداران باعث لغو معارفه تاریخی رونالدو بوده است.

با این حال شب گذشته در برنامه ال چیرینگیتو، دلیل اصلی لغو این مراسم فاش شد. علت اصلی، درخواست خود رونالدو بوده است.

او به مسئولان یوونتوس گفته است که به خاطر احترام به هواداران رئال حاضر نیست در مراسم معارفه با حضور هواداران یوونتوس شرکت کند. رونالدو معتقد است که چون نتوانسته در حضور هواداران رئال از آنها خداحافظی کند، حضور در مراسمی تاریخی برای معرفی به یوونتوسی ها، نوعی بی احترامی به رئال مادرید و هواداران تیم سابقش خواهد بود.

رونالدو به خبرنگار ال چیرینگیتو گفته است که زمان برای آشنا شدن با هواداران یووه را خواهد داشت و اینکه رئال و هوادارانش بدانند که همواره در قلبش خواهند بود.

تگ ها


کریستیانو رونالدو یوونتوس سری آ فوتبال