دل‌بوسکه بهترین بازیکن تاریخ را معرفی کرد

ویسنته دل‌بوسکه مربی مشهور اسپانیایی معتقد است که ام‌باپه فرانسوی می تواند در آینده جای مسی و رونالدو را بگیرد....

به گزارش مدال، سرمربی سابق تیم‌ملی اسپانیا در مصاحبه‌ای به تمجید از ام‌باپه پرداخت و گفت: ام باپه تمام ویژگی‌ها برای اینکه بتواند جای مسی و رونالدو را بگیرد، دارد. اما برای این امر هنوز زود است و برای رسیدن به جایگاه آن ها وقت زیادی دارد.
سرمربی سابق ماتادورها که فتح جام جهانی 2010 و یورو 2013 با این تیم را در کارنامه دارد و به همراه رئال مادرید فاتح چمپیونزلیگ شده است، در ادامه عنوان کرد: همین ویژگی ها را وینیسیوس نیز دارد.
دل‌بوسکه اعتقاد دارد گرچه ام باپه توانایی های فراوانی دارد، اما نیمار را به او ترجیح می دهد. او در این باره می گوید: اگر ناچار باشم از بین نیمار و ام باپه یکی را انتخاب کنم، من نیمار را انتخاب می کنم، چرا که او بهتر است. گرچه او حاشیه های فراوانی دارد و به همین دلیل نتوانسته است پابه پای سایر بازیکنان بزرگ حرکت کند. اما از لحاظ فنی او واقعا بی نظیر است.
در ارتباط با مقایسه مسی و رونالدو نیز دل بوسکه تصریح کرد: به نظر من لیونل مسی بهترین بازیکن تاریخ فوتبال است. بازیکنی همچون او در طول تاریخ مشاهده نشده است، اما این از ارزش رونالدو کم نمی کند. مسی و رونالدو هیچ مرزی ندارند.

بیشتر بخوانید:

آرای مراسم The best؛ وقتی رونالدو به مسی رای نمی‌دهد!

 

تگ ها


بهترین بازیکن تاریخ بهترین بازیکن جهان بهترین بازیکن اروپا ویسنته دل بوسکه دل بوسکه کیلیان امباپه Neymar da Silva Santos Júnior کریستیانو رونالدو لیونل مسی پاری سن ژرمن بارسلونا یوونتوس سری آ لالیگا لوشامپیونه فرانسه فوتبال