دل‌بوسکه: پیکه همیشه یک عملکرد با شکوه در تیم ملی داشته است

جرارد پیکه مدافع سیاسی تیم فوتبال باشگاه بارسلونا اسپانیا این روزها به شدت تحت فشار است و مردم اسپانیا او را در تیم ملی کشور خود قبول نمی کنند ......

جرارد پیکه مدافع سیاسی تیم فوتبال باشگاه بارسلونا اسپانیا این روزها به شدت تحت فشار است و مردم اسپانیا او را در تیم ملی کشور خود قبول نمی کنند. در همین راستا ویسنته دل بوسکه سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال اسپانیا گفت: به عقیده من پیکه همیشه یک عملکرد با شکوه در تیم ملی داشته است و این به خاطر حرفه ای بودن او است. او البته همیشه پر حاشیه بوده و به همین دلیل مدام از وی می خواستم در حاشیه نباشد اما وقتی وارد اردوی تیم ملی می شود شخصیت حرفه ای خود را به نمایش می گذارد و بازیکنی می شود که هر مربی آرزوی داشتن او را در تیم خود دارد.

وی ادامه داد: در این سن هنوز هم از من درباره رئال مادرید سوال می کنند، من هیچ کینه ای از هیچ کسی ندارم، رئال مادرید تیم مورد علاقه من است و خود را هوادار رئال مادرید می دانم و هیچ خاطره بدی از این تیم یا از مقامات آن ندارم. البته خوشحال می شوم برای اثبات این ادعا از من نخواهید به دیدار پرس بروم و با او حرف بزنم اما در هر حال واقعا هیچ کینه ای از هیچ کسی در دل ندارم.

دل بوسکه درباره پیکه افزود: آزادی بیان چیز خوبی است اما فحاشی کردن و تهمت زدن و حرف های زشت عایه دولت زدن نامش آزادی بیان نیست. احترام متقابل اتفاقا یکی از میوه های آزادی بیان است. پیکه از سن 16 سالگی از تیم ملی دفاع کرده است و این بی انصافی است که قدر زحمات او را برای تیم ملی ندانیم.

 

 

تگ ها


اخبار روز جرارد پیکه بارسلونا لالیگا فوتبال