دل زاتو: زمانی برای استراحت نداریم

نشست خبری سرمربیان و کاپیتان های تیم های حاضر در هفته سوم لیگ ملت های والیبال روز پنجشنبه پیش از آغاز مسابقات برگزار شد ......

نشست خبری سرمربیان و کاپیتان های تیم های حاضر در هفته سوم لیگ ملت های والیبال روز پنجشنبه پیش از آغاز مسابقات برگزار شد.

رنان دل زاتو سرمربی تیم ملی والیبال برزیل در ابتدای نشست گفت: شرایط برای همه تیم ها مساوی است و این اتفاق برای همه تیم ها رخ داده که امیدوارم برای سال بعد مورد بازبینی قرار بگیرد.

وی در ادامه عنوان کرد: یک مورد دیگر هم هست که باید اضافه کنم و آن هم اینکه سه روز سخت پیایی با سه بازی دشوار را در پیش رو داریم. زمانی برای استراحت نداریم و همه بازیکنان باید به سختی تلاش کنند.

*رزنده: فرصتی برای ریکاوری نداریم

برونو رزنده کاپیتان تیم ملی والیبال برزیل در واکنش به فشردگی مسابقات گفت: امیدوارم FIVB فکری به حال بازیکنان و برنامه مسابقات برای سال آینده انجام دهد. بازی ها سخت و پشت سر هم شده است و این کار را برای ما سخت می کند. امیدوارم سال آینده برنامه های بهتری انجام شود. بازیکنان با این برنامه ریزی زمانی برای استراحت و ریکاوری ندارند.

او در ادامه درباره حضور در روسیه خاطر نشان کرد: از حضور در روسیه خوشحالم و اولین بار است که برای یک تورنمنت رسمی در این کشور حضور دارم و امیدوارم مسابقات خوبی داشته باشیم. 

*لوزانو: بازی های سخت با تیم های قدرتمند در انتظار چین است

سرمربی تیم ملی چین می گوید که این تیم همه تلاش خود را در هفته های اخیر برای موفقیت به کار گرفته است. رائول لوزانو سرمربی تیم ملی والیبال چین حریف ایران در هفته سوم لیگ ملت های والیبال درباره مسابقات این تیم در هفته سوم برابر ایران، روسیه و برزیل گفت: ما بازی های سخت با تیم های قدرتمندی پیش رو داریم. بازیکنان من همه تلاش خود را در هفته اخیر انجام دادند و مرحله به مرحله بهتر می شویم و در اینجا حضور داریم تا نمایش خوبی داشته باشیم.

تگ ها


اخبار روز والیبال