دل‌نوشته مهدی تاج بعد از دربی

ورزش>فوتبال ملی -رئیسه فدراسیون فوتبال می گوید با کی روش درباره شور و هیجان هواداران ایران حرف زدند ......

ورزش > فوتبال ملیرئیسه فدراسیون فوتبال می گوید با کی روش درباره شور و هیجان هواداران ایران حرف زدند

سایت فدراسیون فوتبال نوشت؛ مهدی تاج ساعاتی پس از برگزاری دربی 85 پایتخت، دل نوشته ای را در اختیار سایت فدراسیون فوتبال قرار داد که به شرح زیر است:

*
امروز گپ کوتاهی با آقای کی روش در ساختمان PEC در مرکز ملی فوتبال می زدیم. در این جلسه از علاقه مردم ما به فوتبال صحبت شد و اینکه این شور و هیجان، کم نظیر است. نمونه بارز آن استقبال جوانان از دربی بود.

*
بر این باورم، اگر مدیران کشور هم همین مقدار علاقه مندی و همراهی مناسب انجام دهند و فوتبال را یک راه حل برای اوقات فراغت جوانان بدانند و از طرفی بتوان از حقوق حقه و شناخته شده فوتبال استفاده کرد، راه توسعه و رشد پایدار هموار خواهد شد و مثل شرایط فعلی، نگران حذف تیم های فوتبال از لیگ قهرمانان باشگاه های آسیا نخواهیم بود و از سوی دیگر، به هیچ وجه هم منتظر کمک های دولتی نخواهیم ماند.

*
شرایط گذشته و حال به گونه ای است که اگر به سرعت برخی از مشکلات فوتبال مثل حق پخش و کپی رایت و ... حل نشود و از این رهگذر بدهی های باشگاه ها به بازیکنان پرداخت نگردد، لاجرم فوتبال تکان محکمی خواهد خورد و اقبال عظیمی که اکنون از همراهی مردم پدیده آمده و ورزشگاه پرخاطره آزادی را به روزی چون امروز بدل می کند و صعود قهرمانانه 5 تیم ملی به جام های جهانی و 5 ستاره شدن ایران را رقم می زند هم تضمین مناسبی برای آینده نخواهد بود و شاید مجبور شویم لیگ برتر را بسیار کم رونق تر از وضع موجود ادامه دهیم.
به قول استاد سخن: در خانه اگر کس است، يک حرف بس است

 

تگ ها


اخبار روز لیگ برتر خلیج فارس المپیک