دل پیرو: امیدوارم کونته به ایتالیا بازگردد

در آستانه دیدار حساس تیم های ملی ایتالیا و سوئد در پلی آف جام جهانی ۲۰۱۸، دل پیرو ستاره سابق یوونتوس ابراز امیدواری کرده هم تیمی سابقش، آنتونیو کونته بار دیگر به ایتالیا بازگردد ......

در آستانه دیدار حساس تیم های ملی ایتالیا و سوئد در پلی آف جام جهانی ۲۰۱۸، دل پیرو ستاره سابق یوونتوس ابراز امیدواری کرده هم تیمی سابقش، آنتونیو کونته بار دیگر به ایتالیا بازگردد. در شرایطی که فشارهای زیادی روی ونتورا قرار دارد و گفته می شود احتمالاً وی به زودی شغلش را از دست می دهد، دل پیرو امید دارد تا دوباره کونته را روی نیمکت تیم ملی کشورش ببیند:

عملکرد کونته در تیم ملی و باشگاه یوونتوس عالی بود. البته که دوست داریم دوباره او را در ایتالیا ببینیم، چرا که مربی فوق العاده ای است. او هر تیمی را می تواند بهتر کند و این دقیقاً همان کاری بود که در یوونتوس و چلسی هم انجام داد. مشکلاتی داشتیم و او آن مسائل را حل کرد و به قهرمانی رسیدیم. کونته توانایی های فوق العاده ای دارد و به همین دلیل هدایت بهترین تیم های دنیا را در کارنامه اش دارد. امیدوارم دوران خوبی را در چلسی سپری کند و سپس یک روز بار دیگر به ایتالیا بازگردد.

 

تگ ها


اخبار روز سری آ فوتبال