دل پیرو: صحبتم با دیبالا یک راز است، نمی ‌گویم!

اسطوره باشگاه یوونتوس که یک جلسه خصوصی با دیبالا داشت، موضوعات گفتگویشان را فاش نکرد....

اسطوره باشگاه یوونتوس که یک جلسه خصوصی با دیبالا داشت، موضوعات گفتگویشان را فاش نکرد.

دل پیرو، مهاجم سابق یووه و ستاره‌ای که در یادها باقی خواهد ماند درباره بیانکونری اظهار نظر کرده است.
به گزارش مدال، الکساندرو دل پیرو در آستانه دیدار یوونتوس و اتلتیکو مادرید پاسخگوی سوالات مختلف در خصوص تیم سابقش بود:
دیدار اتلتیکو مقابل یووه؟ "هر دو می‌توانند پیروز باشند. اتلتیکو تیمی قدرتمند و منسجم است، با کیفیتی بالا، مخصوصاً در خانه. از سویی دیگر، یوونتوس تیمی است که می‌تواند فاتح لیگ قهرمانان باشد، چرا که همه چیز را برای انجام این کار دارد. باید منتظر باشیم.»
«شنیده‌ام که الگری گفته از تیمش می‌خواهد (مقابل اتلتیکو) گلزنی کند چرا که می‌داند اگر با نتیجه ۰-۰ به دور برگشت برود شرایط پیچیده خواهد شد. آن‌ها می‌دانند چگونه دفاع کنند، و اگر در تورین به گل برسند شرایط دشوارتر می‌شود. مشتاقم تا ببینم چه می‌شود.»
نظر شما درباره هشتمین اسکودتو؟ "باقی تیم‌ها تلاش کردند تا تیمشان را تقویت کنند اما یووه نیز چنین کاری کرد، و کماکان فاصله زیاد است. می‌توانید ببینید بیانکونری این حس را به شما نمی‌دهد که توانایی قهرمان شدن را ندارد.»
کریستیانو را چطور می‌بینید؟ "از او انتظار دارم همینطور که هست عملکردی فوق‌العاده داشته باشد. کافی بود تا روحیه خود را با روحیه یووه تجمیع کند، چیزی که یکسان است: پیروزی در هر بازی. ادغام او تبدیل به یک پروژه ساده شد و او خیلی خوب کار می‌کند. چیزی که گفته شده هر هفته تایید می‌شود.»
«کریستیانو با این روحیه به زمین می‌رود که می‌خواهد بیش از یک گل به ثمر برساند. به هر حال، او برای تیم نیز تحرک بالایی دارد و تنها روی گلزنی تمرکز نمی‌کند. او نقش شماره ۹ را بطور کامل ایفا می‌کند و همیشه نزدیک به دروازه است جاییکه می‌تواند مهارتهای خود را جامه عمل بپوشاند.»
درباره زانیولو؟ "بازیکنی که همین الان هم تکنیک‌ها و توانایی فیزیکی خارق‌العاده خود را به معرض نمایش گذاشته. به هر حال، چیزی که سورپرازی رضایتبخش است اینست که او با احساس مسئولیت در زمین بازی می‌کند. اینها سه خصوصیتی هستند که به سختی در یک بازیکن یافت می‌شوند.»
«سن او، پتانسیل بالایی به او می‌دهد. باید ببینیم به تیم دیگری می‌رود یا در رم خواهد ماند، چند علامت سوال وجود دارد، اما بعنوان یک بازیکن آینده فوق‌العاده‌ای پیش روی او است. علاقه یووه؟ رم کار بزرگی را در‌خصوص خرید او انجام داد، خواهیم دید که چه می‌شود.»
به دیبالا چه گفتید؟ "برخی چیز‌ها که یک راز خواهد ماند. قهوه خوردیم و مکالمه طولانی داشتیم. مقابل اتلتیکو بازی خواهد کرد؟ نمی‌دانم درباره آن صحبت نکردیم. برنامه داشتیم چند وقت پیس جلسه‌ای داشته باشیم، بعلاوه چالش ضربه آزاد که باید انجامش دهیم.»
داستان پشت ملاقات دیبالا و دل‌پیرو: دیبالا فهمید که اله در تورین است و با او تماس گرفت تا برای نوشیدن قهوه دعوتش کند، جاییکه درباره سازمان دادن به چالش ضربه آزاد و همچنین جدال با اتلتیکو مادرید گفتگو کنند.