دمبا با فاش کرد؛ در رختکن باشاک‌شهیر چه گذشت؟

دمبا با ستاره باشاک‌شهیر ترکیه درباره صحبتهایی که در بازی جنجالی این تیم با PSG در رختکن باشاک‌شهیر انجام شده بوده توضیحاتی ارائه داد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، دمبا با مهاجم باشاک شهیر ترکیه در یک گفتگو صحبتهای خود در رختکن این تیم در روز بازی جنجالی باشاک شهیر و پاری سن ژرمن در لیگ قهرمانان را فاش کرد. دیداری که بعد از متهم شدن به داور چهارم بازی به نژادپرستی از سوی بازیکنان باشاک شهیر و خروج بازیکنان دو تیم از میدان نیمه کاره ماند.

بعد از توقف بازی در دقیقه سیزدهم ورزشگاه پارک دو پرنس شاهد اعتراضها و درگیری ها در حاشیه زمین بود و دمبا با از جمله کسانی بود که با شور و حرارت با تیم داوری بحث می کرد.

دمبا با که سابقه بازی در چلسی و نیوکاسل را دارد حالا در مصاحبه با بی‌این اسپورت فاش کرد که در رختکن باشاک‌شهیر درحالی که بازیکنان این تیم در این باره بحث می کرده اند که آیا باید به زمین برگردند یا نه، او چه صحبتهایی کرده است.

دمبا با در این باره گفت: " اول همه با هم صحبت می کردند. بعد چند نفر از بچه ها صدایشان را بلند کردند و خطاب به همه بازیکنان گفتند یا همه باید به زمین برگردیم یا هیچکدام برنگردیم. من از واکنش چند نفر به خصوص از بازیکنها شوکه شده بودم. به خصوص از واکنش انزو کریولی".

دمبا در ادامه گفت: " همینطور که حرف می زدیم من به او گفته بودم انزو، اگه همه به زمین برگردیم تو هم برمی گردی. باورتان نمی شود انزو با چه خشونتی سر من داد زد و گفت نه، من برنمی گردم. اینها مسائلی است که باید از فوتبال حذف شود و اگر ما امروز کاری انجام ندهیم برای همیشه ادامه پیدا می کند. او تصمیم گرفت بازی نکند و کل تیم هم از تصمیم و حمایت کرد. این بود که همه در رختکن ماندند و بازی ما به فردا کشید و دوباره انجام شد".

بیشتر بخوانید:

شرح مکالمات جنجالی دیدار PSG- باشاک‌شهیر

خلاصه بازی باشاک‌شهیر 2 - منچستریونایتد 1 (گزارش اختصاصی)

 

 

تگ ها


دمبا با پاری سن ژرمن فوتبال جهان فوتبال