دمبله برای ماندن در بارسلونا، باید پیشرفت کند

ریوالدو، اسطوره باشگاه بارسلونا، می گوید که عثمان دمبله باید در فصل جاری زیر نظر رونالد کومان پیشرفت کند....

به گزارش "ورزش سه"، بعد از جدایی نیمار از بارسلونا و انتقال این بازیکن به پاری سن ژرمن، باشگاه کاتالانی به منظور پر کردن جای او ستاره فرانسوی دورتموند یعنی عثمان دمبله را به خدمت گرفت. انتظار می رفت که دمبله بتواند خیلی خوب جای خالی نیمار را پر کند اما هرگز این اتفاق رخ نداد و وینگر فرانسوی طی فصول اخیر دائماً با مصدومیت های پیاپی مواجه شده است.

ریوالدو اما می‌گوید که عثمان دمبله بعد از رد پیشنهاد جدایی از بارسا در تابستان باید در فصل جدید پیشرفت خود را نشان دهد. ستاره سابق بارسلونا در این باره گفت: " عثمان دمبله در پنجره نقل و انتقالات پیشنهاد جدایی از بارسلونا را رد کرد. اگر او مرتبا بازی می‌کرد مشکلی نداشت اما این مسئله دائماً ادامه پیدا می کند زیرا همیشه مصدوم است و یا جلسات تمرینی را از دست می دهد؛ اتفاقی که اصلا خوب نیست."

ریوالدو معتقد است که دمبله باید زیر نظر رونالد کومان به یک مهره مهم در تیم بارسا تبدیل شود. او در ادامه گفت: "دمبله یک بازیکن عالی است اما اگر می‌خواهد در بارسا بماند باید خود را ثابت کند و مسئولیت پذیر باشد. باشگاه هزینه زیادی برای جذب وی پرداخت کرده اما هنوز بازدهی خاصی در کار نبوده است. باید ببینیم که آیا او می‌تواند به عضو مهمی در تیم تبدیل شود یا خیر. با این حال معتقدم دمبله نیاز دارد که به عضو مهمی در تیم رونالد کومان تبدیل شود‌."

تگ ها


ریوالدو عثمان دمبله برزیل بارسلونا