دمبله به این ۲ دلیل پیشنهاد منچستر را رد کرد

عثمان دمبله در اخرین روز نقل و انتقالات تابستانی بود که پیبشنهاد منچستر را رد کرد تا بارسا هم نتواند ممفیس دیپای را جذب کند....

به گزارش "ورزش سه"، عثمان دمبله از سال ۲۰۱۷ برای بارسا بازی می کند. برای جذب او از دورتموند ۱۰۵ + ۴۰ میلیون یورو هزینه شد ولی او در سه فصل گذشته تنها ۷۵ بازی برای بارسا انجام داده و همواره درگیر مصدومیت های ریز و درشت بوده است.

بارسا تلاش زیادی در دو سال گذشته داشته تا او را به تیمی دیگر واگذار کند اما دمبله هر بار مخالفت کرده به این امید که بالاخره بتواند ارزش هایش را در بارسا ثابت کند. باشگاه کاتالان بسیار خوشبین بود که همین تابستان دمبله راهی یونایتد شود و منچستری ها نیز حاضر بودند او را قرضی با بند خرید دائمی جذب کنند. در این صورت ممفیس دیپای نیز از لیون راهی بارسا می شد اما علی رغم اینکه رونالد کومان سرمربی بارسا چندین بار تاکید کرده است که روی دمبله حساب نمی کند و بازیکنان دیگر را به او ترجیح می دهد، ستاره فرانسوی ماندنی شد.

طبق ادعای رادیو کاتالونیا، دمبله برای رد پیشنهاد منچستر دو دلیل داشت. اول اینکه بارسا به او پیشنهاد تمدید یک ساله تا ۲۰۲۳ را داده بود. بارسا می دانست که اگر دمبله قرضی به یونایتد برود، سال بعد و با توجه به اینکه تنها یک سال از قراردادش باقی می ماند، رقم دائمی انتقالش کمتر از حد انتظارات می شد. دمبله در نهایت تمدید با بارسا را رد کرد. 

دلیل دوم، مذاکراتش با یوونتوس بود. مدیر برنامه های دمبله با باشگاه ایتالیایی مذاکراتی داشته و وعده داده است که سال بعد یا تابستان ۲۰۲۲ عثمان را به تورین خواهد برد. او یکی از گزینه های جدی یوونتوس برای فصل بعد است و گویا پروژه این باشگاه برای دمبله متقاعدکننده تر بوده است.

تگ ها


عثمان دمبله منچستر یونایتد یوونتوس بارسلونا