دمبله در چه صورتی واگذار می‌شود؟

موندو دپورتیوو می‌گوید بارسلونا به دنبال حذف عثمان دمبله است و امسال تابستان او را تنها در قبال پیشنهادهای طلایی واگذار خواهد کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، روزنامه کاتالان موندو دپورتیوو می‌گوید باشگاه بارسلونا قصدی برای فروش عثمان دمبله ندارد و این وینگر خود را  در فصل تابستان در صورتی واگذار خواهد کرد که برایش پیشنهادهایی طلایی دریافت کند.

دمبله از زمانی که در سال ۲۰۱۷ با قراردادی ۱۱۰ میلیون یورویی از دورتموند به بارسا پیوست در این تیم نتوانسته انتظارات را برآورده کند و به دلیل مصدومیت‌های پیاپی در این دوره ۶۳ بازی را از دست داده است. بسیاری از منتقدین بارسا معتقدند باشگاه کاتالان باید در تابستانی  آتی او را به فروش برساند ولی به گزارش موندو، بارسلونا با این تحلیل موافق نیست.

با وجود اینکه دمبله در ماه فوریه بار دیگر از ناحیه همسترینگ مصدوم شده ولی موندو می‌گوید با وجود همه مشکلات دمبله، مدیریت بارسا تمایلی به واگذاری او ندارد و تنها در صورتی حاضر به این کار خواهد شد که در قبال او با پیشنهادهایی مواجه شود که موندو آنها را به عنوان پیشنهادهای طلایی توصیف کرده است.

دمبله تا سال ۲۰۲۲ با بارسلونا قرارداد دارد و تا این لحظه ۷۴ بازی برای این تیم انجام داده، ۱۹ گل به ثمر رسانده و ۱۷ پاس گل داده است. دمبله در این مدت با پیراهن بارسلونا چهار جام قهرمانی هم بدست آورده.

بیشتر بخوانید:

قول بارسلونا به نیمار: هر طور شده به نوکمپ می‌آیی

بارسلونا قیمت کوتینیو را مشخص کرد

 

 

تگ ها


فوتبال جهان عثمان دمبله بارسلونا فوتبال