دمبله کلید اصلی برای باز کردن قفل انتقال نیمار

در چند روز اخیر اخبارهای زیادی پیرامون مذاکرات بارسلونا و پاری‌سن‌ژرمن برای نهایی کردن انتقال نیمار به گوش می‌رسد و حالا مارکا ادعای جدیدی را در اینباره مطرح کرده است....

به گزارش مدال؛ پروژه بازگشت «نیمار جونیور» به بارسلونا هر روز پیچیده‌تر از گذشته می‌شود و پیشبینی سرانجام آن دیگر از دست کارشناسان خارج شده است. با این حال نشریه مارکا مدعی‌ست که یک راه حل آسان برای آن وجود دارد؛ موافقت آبی‌اناری‌ها با انتقال «عثمان دمبله» به بایرن مونیخ!

اکنون توپ در زمین بارسلونا قرار دارد؛ آنها یا باید از خیر جذب نیمار بگذرند یا اگر به این انتقال اصرار دارند به پیشنهاد بایرن مونیخ برای خرید عثمان دمبله پاسخ مثبت دهند تا پول مورد نیاز خود برای خرید ستاره برزیلی را بدست آورند. این در حالی‌ست که آبی‌اناری‌ها پیشتر معاوضه بازیکنانی مانند «فیلیپه کوتینیو»، «ایوان راکیتیچ» و «ساموئل اومتیتی» را به PSG ارائه داده بودند که هیچکدام توجه میلیونرهای پاریسی را به خود جلب نکرد.

البته درباره معاوضه دمبله با نیمار نیز صحبت‌هایی مطرح شد اما نه PSG به این بازیکن علاقه‌ای دارد و نه «توماس توخل» سرمربی پاریسی‌ها. به همین دلیل فروش دمبله به بایرن بهترین گزینه پیش رو است. باواریایی‌ها با توجه به نیاز بالای خود مبنی بر جذب یک وینگر، حاضر به پرداخت رقم مورد نظر بلوگرانا هستند اما مسئولان بارسا در تصمیمی عجیب پیشنهاد قبلی مونیخی‌ها را رد کرده‌اند.

بیشتر بخوانید:

پیام ایجنت دمبله به بایرن: او در بارسلونا می‌ماند

بارسا برای جذب نیمار به 300 میلیون یورو نیاز دارد

تگ ها


عثمان دمبله دمبله بایرن بازگشت نیمار بازگشت نیمار به بارسلونا پاری سن ژرمن بایرن مونیخ بارسونا اخبار نقل و انتقالات شایعه نقل و انتقالاتی نقل انتقالات بوندسلیگا لوشامپیونه فوتبال جهان عثمان دمبله Neymar da Silva Santos Júnior پاری سن ژرمن بارسلونا بایرن مونیخ لالیگا Bundesliga لوشامپیونه فرانسه فوتبال