دنبال برنامه های رنگی برای ریاست فدراسیون فوتبال نیستم

بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال ایران پس از ثبت نام در انتخابات فدراسیون فوتبال گفت: هرکس بتواند کمک کند مورد استفاده قرار می گیرد و من هم دنبال برنامه های رنگی نیستم....

به گزارش خبرنگار مهر، علی کریمی پس از حضور در فدراسیون فوتبال برای ثبت نام در انتخابات حوزه ریاست که دهم اسفندماه برگزار می‌شود به خبرنگاران گفت: بابت تاخیر در حضور بین شماها معذرت می‌خواهم. کمی کارهایمان گیر کرده بود که بالاخره انجام شد.

نامزد پست ریاست فدراسیون فوتبال درباره مشکل بوجود آمده در ثبت نام مهدی مهدوی کیا برای حضور در پست نایب رییسی فدراسیون تصریح کرد: این مشکل حل شد.

بازیکن اسبق تیم ملی فوتبال راجع به برنامه خود افزود: ثبت نام اول راه ما است و در دو ماه باقی مانده فرصت داریم تا برنامه ریزی کنیم و دنبال فوتبال پاک برویم. به دنبال کارهای اساسی هستیم و خودتان می‌دانید این مشکلات با یک ماه و ۲ ماه درست نمی‌شود.حرف‌های امروز من کمی زود است ولی اول باید انتخاب شویم تا بتوانیم کارهایمان را پیاده کنیم.

وی یادآور شد: از تمام کسانی که بخواهند کمک کنند استفاده می‌کنیم. البته یکسری دوستان مطالب را رنگی کردند ولی وقتی بحث فدراسیون پیش می‌آید رنگ‌ها کنار می‌رود و ما دنبال برنامه‌های رنگی نیستیم. قطعاً کسانی که بتوانند به ما کمک کنند حضور خواهند داشت.

ادامه دارد…

تگ ها


انتخابات فدراسیون فوتبال فدراسیون فوتبال ایران علی کریمی