دنیای وارونه در پرسپولیس؛ بحران مالی در پی افزایش مبلغ قراردادها

ایرج عرب می‌گوید بیخیال برانکو به کالدورن بچسبید و به گذشته نپردازید در حالی که خودش بعد از یکماه سکوت در دو برنامه تلویزیونی مکرر به ماجرای جدایی برانکو پرداخته و کلامی از کالدرون نگفته...

به گزارش مدال، ایرج عرب می گوید فضای مجازی را بوسیده ام و گذاشته‌ام کنار در حالی که عرب یکماه است با رسانه ها مصاحبه نداشته و  تمرکز و توجه بخش رسانه‌ای باشگاه به اینستاگرام رسمی با فالوور بالا  و تعدیل و ترمیم  جایگاه عرب در فضای مجازی از طریق برقراری ارتباط با برخی کانال ها و فن پیج ها  معطوف شده و در همین راستا شاهد انتشار نام براندائو گزینه خط حمله پرسپولیس در فضای مجازی بودیم و این نشان می دهد عوامل باشگاه مهم ترین اخبار را طبق رویکرد موجود در اختیار  فضای مجازی قرارداده اند نه رسانه ها. از این دست موارد به وفور دیده می شود.

عرب می گوید بیرانوند را حفظ کردیم در حالی که بیرانوند اگر تیمی برای جذب او هفتصد و پنجاه هزار دلار به باشگاه می داد می توانست تیم را ترک کند و حفظ علیپور هم به این دلیل  بود که او تحت قرارداد باشگاه بود و باشگاه می توانست رضایت نامه او را صادر نکند کما اینکه صدور یا عدم صدور رضایت نامه علیپور در هیات مدیره به بحث گذاشته شد و با مخالفت ها در قبال پیشنهادات او ماندنی شد. آیا عرب می خواست در شرایطی که مهاجمی جذب نشده تک مهاجم تخصصی و کارآمد تیم را هم بفروشد؟ 

آیا شفاف خواهد شد که در پی جذب چهار بازیکن بزرگسال و تمدید قراردادها و افزایش بی دلیل برخی نفرات که قرارداد هم داشتند هزینه قرارداد بازیکنان پرسپولیس نسبت به فصل قبل چه میزان افزایش داشته؟ آیا ادعای برخی رسانه ها صحت دارد که میزان افزایش قراردادها به اندازه ای بوده که باشگاه با چالش و بحران مالی بزرگی مواجه خواهد شد.

بیشتر بخوانید:

عرب: برانکو ۲ ماه قبل از ترک ایران ۸ میلیارد تومان از ما پول گرفت

 

تگ ها


برانکو ایوانکوویچ گابریل کالدرون ایرج عرب مدیرعامل پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال