دنیا برای جانشین جرارد پیکه تیره و تار شد

اسکار مینگسا اولین شب کابوس وار خود در ترکیب بارسلونا را تجربه کرد....

به گزارش "ورزش سه"، مصدومیت شدید جرارد پیکه در جریان بازی بارسا و اتلتیکو در کنار دوری ساموئل اومتیتی و رونالد آرائوخو دیگر مدافعان میانی بارسا از میادین، فرصت خوبی را در اختیار اسکار مینگسا قرار داد؛ مدافع تیم دوم بارسا و محصول لاماسیا که دو هفته پیش در ترکیب ثابت تیمش برابر دیناموکیف قرار گرفت و نمایش درخشانی هم داشت.

مینگسا سپس در بازی برابر اوساسونا و فرانس واروش هم فیکس بود و بدون اشتباه کار کرد. بارسا با او و لنگله در خط دفاعی گلی دریافت نکرد و ۱۱ گل هم به ثمر رساند ولی این زوج دفاعی شب گذشته کابوس وار کار کردند.

دقیقه ۸ بازی کادیز و بارسلونا روی یک ضربه ارسالی، مینگسا به اشتباه با سر توپ را به سمت دروازه خودی زد تا پس از دفع ناقص مارک آندره تراشتگن، مهاجم کادیز روی خط دروازه کار را تمام کند.

مینگسا که از ابتدای بازی مضطرب و پراشتباه کار می کرد، پس از این اشتباه، نمایش پرنوسانش را ادامه داد و چند بار دیگر نیز از مهاجمان کادیز عقب ماند.

در نیمه دوم لنگله اشتباه نیمه اول مینگسا را تکمیل کرد تا گل دوم و پیروزی بخش کادیز به ثمر برسد.

در واقع ماه عسل مینگسای ۲۲ ساله که از او به عنوان جانشین پیکه نام برده می شود، خیلی زود تمام شد و او بیش از پیش با واقعیات قرار گرفتن در ترکیب ثابت آبی اناری ها روبرو شد.

باید دید مینگسا در بازی های بعدی چه خواهد کرد و اینکه با بازگشت اومتیتی و آرائوخو، همچنان به او اعتماد خواهد شد یا خیر.

تگ ها


جرارد پیکه بارسلونا