دنیزلی: با ۵۰ بازیکن جلسه داشتیم/ مشکل دژاگه به زودی حل می‌شود

سرمربی تیم فوتبال تراکتور گفت: با حدود ۵۰ بازیکن جلسه داشتیم تا به جمع بندی برسیم و از بین آنها، فقط سه بازیکن را انتخاب خواهیم کرد تا به جمع ما بپیوندند....

به گزارش مدال، مصطفی دنیزلی در خصوص اردوی تیم فوتبال تراکتور در ترکیه گفت: پس از پشت سر گذاشتن تمرینات پرفشار تبریز، اردوی خود را در ارضروم آغاز کردیم که می توانیم در این اردو، برنامه های بدنی و غذایی بازیکنان را نیز زیر نظر بگیریم.
وی افزود: تمریناتمان در دو نوبت صبح و عصر برگزار می شود و به دلیل اینکه آسیب زیادی به چمن ورزشگاه بنیان دیزل وارد نشود، به ارضروم آمده ایم.
دنیزلی گفت: بازیکنان در تبریز نیز وضعیت خوبی داشتند و اکنون چند بازیکن را به علت حضور در اردوی تیم ملی در اختیار نداریم، اما به زودی چند بازیکن خارجی به جمع ما ملحق می شوند و می خواهیم همه چیز را در ارضروم تمام کرده و به تبریز برگردیم.
وی در خصوص آخرین وضعیت جذب بازیکنان جدید خاطرنشان کرد: در استانبول، با حدود ۵۰ بازیکن جلسه داشتیم تا به جمع بندی برسیم و از بین آنها، فقط سه بازیکن را انتخاب خواهیم کرد تا به جمع ما بپیوندند.
سرمربی تراکتور درباره شایعه اخراج چهار بازیکن از تیم گفت: امروز شنیدم که از تبریز خبر آمده که من چهار بازیکن را نمی خواهم از همین جا به هواداران اعلام می کنم که طرفداران تا زمانی که چیزی را مستقیماً از زبان من نشنیده اند، باور نکنند.
وی افزود: ما به تلاش خودمان ادامه می دهیم و بازیکنان جدید نیز به جمع ما اضافه خواهند شد و لیگ را نیز با قدرت آغاز خواهیم کرد و هواداران نگران تیم نباشند.
دنیزلی گفت: با اشکان دژاگه صحبت کرده ام، او مشکلاتی دارد که به زودی حل خواهد شد و تا ۸، ۹ روز دیگر به جمع ما اضافه می شود و خوشبختانه اکبر ایمانی هم به اردو اضافه شده و مشکل دیگری نداریم.
وی خطاب به هواداران تاکید کرد: طرفدارانمان آسوده خاطر باشند، چرا که ما خوب تلاش می کنیم و خوب به تبریز برخواهیم گشت و لیگ را خوب شروع خواهیم کرد و در کنار یکدیگر خوشحال خواهیم شد.

بیشتر بخوانید:

دردسر بزرگ برای مربی تراکتور؛ پای دنیزلی به دادگاه باز شد+عکس

 

 

تگ ها


مصطفی دنیزلی دژاگه لیگ برتر خلیج فارس فوتبال