دنیزلی: برای ما این 3 امتیاز خیلی مهم بود/برد حق ما بود

سرمربی تیم تراکتور گفت:این 3 امتیاز نظر ما را نباید در ادامه راه تغییر دهد چون راهی طولانی داریم....

دنیزلی: برای ما این 3 امتیاز خیلی مهم بود/برد حق ما بود

به گزارش مدال،مصطفی دنیزلی سرمربی تیم فوتبال تراکتور تبریز بعد از بازی تیمش مقابل پرسپولیس در نشست خبری بعد از این بازی گفت: امروز با یکی از تیم‌های قدرتمند لیگ برتر مسابقه دادیم. برای ما این 3 امتیاز خیلی مهم بود. این 3 امتیاز نظر ما را در راه نباید تغییر دهد چون راه طولانی داریم.

* تیمی را بردیم که هر سال قهرمان می شد

وی ادامه داد: جو ورزشگاه امروز عالی بود. تماشاگران ما امروز شاد شدند. بازیکنانم هم بازی خوبی به نمایش گذاشتند و از آنها تشکر می کنم. ما تیمی را بردیم که هر سال قهرمان می شد. من قبلا در پرسپولیس کار کردم و به هر حال جو این بازی به شکلی بود که برای هر دو تیم کار مشکل شده بود. امروز بازی نبرد تاکتیک ها بود. ما امروز بازیکنان مصدومی هم داشتیم. ما آخرین بازی پرسپولیس را آنالیز کردیم. امروز بازی می توانست مساوی تمام شود البته این بازی ها همیشه سخت است. از این به بعد و بعد از تعطیلی لیگ راه درازی خواهیم داشت.

*برد حق ما بود

سرمربی تیم تراکتور در خصوص اینکه شما گفتید بازی می توانست مساوی شود و آیا برد حق تراکتور نبود افزود: برد حق ما بود اما در فوتبال همیشه عدالت اجرا نمی شود. امروز بازی خوبی به نمایش گذاشتیم اما گاهی در یک لحظه گل می خورید و بازی مساوی می شود. در نیمه دوم موقعیت هایی داشتیم اما گل نشد. در هر حال این 3 امتیاز برای ما خیلی با ارزش است.

*بازیکنانم اشتباهاتی داشتند اما آن را جبران کردند
دنیزلی درباره اینکه بازیکنان باتجربه تیمش اشتباهاتی داشتند و تعویض ها به خاطر مسائل تاکتیکی بود یا اشتباهات فردی تصریح کرد:  در فوتبال اشتباهات فردی هست اما تعویض های ما برای اشتباهات بازیکنان نبود و بلکه تاکتیکی بود. امروز بازیکنانم اشتباهاتی داشتند اما آن را جبران کردند. استراتژی ما برای بازی امروز خیلی مهم بود که با چه کسانی را بازی را آغاز کنیم و با چه کسانی بازی را تمام کنیم.

* از هفته پنجم تیم ایده آلم را به نمایش می‌گذاریم

وی در خصوص اینکه گفته بودید که تراکتور ایده آل را از هفته پنجم می بینیم اظهار داشت: تیم من از تیمی که مد نظرم هست دور است اما ان‌شالله از هفته پنجم فوتبال دلخواهم را به نمایش می گذاریم. تیمی  داریم که 50 درصد آن تغییر کرده و مدت کمی است که بازیکنان بخواهند با هم هماهنگ باشند. وقتی این را می گفتم حرفم از برد نبود بلکه منظورم این بود که از هفته پنجم به بعد بازی بهتری را انجام می دهیم.

* شاید دید کالدرون درست باشد

سرمربی تیم تراکتور درباره اینکه کالدرون گفته بود که تفاوت دو تیم در این بازی فقط صحنه گل بود افزود: به‌هرحال هر چشمی می‌تواند نگاه متفاوتی به موضوعات داشته باشد. پرسپولیس هم تیم خوبی است و خوب بازی کرد، اما اگر از این زاویه نگاه کنیم که نتیجه عادلانه در این بازی چه بود، همان برد تراکتور بود. این را فراموش نکنیم که پرسپولیس یکی از تیم‌های قدرتمند است که چند سال قهرمان شده و جزو قدرت‌هاست.

* میمبلا بازیکن جالبی است

دنیزلی در مورد اینکه بازیکنان خارجی تیم تراکتور را چطور می بینید ادامه داد: تا جایی که من دیدم تا آخرین نفس جنگیدند. میمبلا بازیکن جالبی است و تماشاگران تراکتور گل های خوبی را از او شاهد خواهند بود. کوین هم اولین بازی خودش را انجام داد. البته اشتباهاتی در زمین داشتند و باید دید در آینده چه کارهایی خواهند کرد.

*در پست موسوی رقابت تنگاتنگی وجود دارد

وی در خصوص نبودن احمد موسوی در این بازی هم ادامه داد: در آن پست رقابت تنگاتنگی وجود دارد اما موسوی هم شانس بازی را دارد اما از کارکرد او خیلی راضی هستم. امروز ما تیکدری را برای ترابی مناسب دانستیم و او در پست موسوی بازی کرد.

* از عملکرد مهاجمان راضی هستم

سرمربی تیم تراکتور در ادامه نشست خبری خود درباره اینکه مهاجمان خوبی دارید اما تمام کننده های خوبی نیستند و با وجود تعطیلی لیگ برتر چه برنامه ای دارید تصریح کرد: من از بازیکنانی که در خط حمله بازی می کنند استفاده می کنم و از عملکرد آنها راضی هستم. این انتظار را ندارم که یک مهاجم حتما گل بزند بلکه کل تیم باید گلزنی کند اما به هر حال شانس مهاجمان برای گلزنی بیشتر است. برای گل زدن تلاش می کنیم و راه های بهتری را پیدا خواهیم کرد.

امسال بی برنامگی زیاد دیدم

سرمربی تیم فوتبال تراکتور درباره برنامه تراکتورسازی در تعطیلات پیش‌رو، گفت: بازیکنانم این حق را داشتند که استراحت داشته باشند، اما یک مشکل اساسی هم داریم و نمی‌دانیم پس از اردوی تیم ملی، زمان بازی‌های هفته سوم چه زمانی است. امسال از این بی برنامگی‌ها خیلی دیدیم. زمانی که با تراکتور قرارداد بستم، لیگ قرار بود چهار هفته پیش آغاز شود، اما شروع بازی‌ها سه هفته به تعویق افتاد.

 

 

بیشتربخوانید:

کالدرون: از تیمم راضی هستم/ پرسپولیس با بودجه کمی بسته شده است

تگ ها


نشست خبری کنفرانس خبری کنفرانس خبری دنیزلی بعد از بازی با پرسپولیس پرسپولیس تراکتور پرسپولیس تراکتور تراکتور-پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال