دنیزلی: به دنبال چالش‌های جدید هستم

یک سایت ترکیه‌ای گزارشی از حضور مصطفی دنیزلی در فوتبال ایران تهیه کرده و از چالش‌های پیش روی این سرمربی باتجربه گفته است....

یک رسانه ترکیه عنوان کرد مصطفی دنیزلی خواهان کسب مقام قهرمانی لیگ برتر ایران است.
به گزارش مدال، سایت دیلی‌صباح گزارشی در مورد مربی ترکیه‌ای فصل جاری تیم تراکتور تبریز منتشرکرد.

در این گزارش که تحت عنوان «مربی ترکیه‌ای قهرمانی ایران را می‌خواهد» منتشر شد، از دنیزلی به عنوان سرمربی اسبق تیم ملی ترکیه یاد شد که دنبال کسب مقام نخست در رقابت‌های فصل آینده لیگ حرفه‌ای کشورمان است.

در ادامه این گزارش سایت مذکور اظهارات مربی ۶۹ ساله در گفتگو با آژانس خبری آنادلو را اینگونه بیان کرد: امیدوارم برای این باشگاه گام در راه‌های جدیدی بگذاریم. دنبال چالش جدیدی هستم و به همین خاطر تصمیم به حضور در این تیم ایران گرفتم. از این جهت به تیمی باسطح انتظارات بالا آمدم.

سایت دیلی‌صباح به خوانندگانش اطلاع داد که مربی با صاحب‌نام کشورش با تیم ایرانی قراردادی یک ساله منعقد کرده است. همچنین به نکته جذب بازیکنان جدید برمبنای جای خالی چهره‌هایی که تراکتور‌ را ترک کرده‌اند، اشاره داشت؛ و در بخشی دیگر ادامه صحبت‌های دنیزلی را چنین منعکس کرد:باید بازیکنان جدیدی به خدمت گیریم.۴ تا ۵ بازیکن تیم را ترک کرده‌اند. باشگاه می‌تواند تا ۳ بازیکن خارجی به خدمت بگیرد. چون هر تیم ایرانی مجاز به استفاده از ۳ بازیکن خارجی است.

این رسانه در بخش پایانی گزارش خود به ذکر مشخصاتی در مورد تیم تراکتور از زمان تاسیس تا به امروز، همینطور تغییر و تحولاتی که به مرور زمان داشته و ورزشگاه خانگی‌اش یعنی یادگار امام با گنجایش ۶۷ هزار نفر پرداخت.

بیشتر بخوانید:
چلنگر: من از مخالفان سرسخت آمدن برانکو به پرسپولیس بودم
بمب نقل و انتقالات؛ ستاره پرسپولیس در راه استقلال!
نقل و انتقالات رسمی‌ پنجشنبه ۲۰ تیر

تگ ها


تراکتور تراکتورسازی مصطفی دنیزلی دنیزلی تراکتور سرمربی تراکتورسازی Tractor لیگ برتر خلیج فارس فوتبال