دنیزلی: تراکتور بهترین هواداران را دارد/ باید در جذب بازیکن دقت کنیم

مصطفی دنیزلی سرمربی تیم فوتبال تراکتور در مورد شرایط این تیم و فعالیت‌های نقل و انتقالاتی باشگاه تبریزی صحبت کرد...

سرمربی تراکتور گفت: بازیکنان ترکیه‌ای معمولاً با ارقامی بالا به خارج از ترکیه می‌روند، اگر شرایط مناسب باشد، می‌توانیم یک بازیکن ترکیه‌ای جذب کنیم.
به گزارش مدال، مصطفی دنیزلی در حاشیه تمرین تیم فوتبال تراکتورسازی در شهر ارزروم ترکیه در گفت‌وگو با خبرگزاری «DHA» ترکیه گفت: مردم تبریز علاقه‌ زیادی به فوتبال دارند. تراکتورسازی تا کنون قهرمانی در لیگ برتر ایران را تجربه نکرده و این فصل با هدف قهرمانی پا به لیگ می‌گذارد. در ترکیه و تبریز از من انتظاراتی می‌رود و همین مسئولیت من را بالا می‌برد. امسال در بین مدعیان قهرمانی هستیم و امیدوارم فصل آینده هم در لیگ قهرمانان آسیا رقابت کنیم.
وی افزود: زمانی که از ایران به ترکیه بازگشتم سه پیشنهاد دریافت کردم که یکی از آن سه پیشنهاد تراکتور بود اما ترجیح دادم در ترکیه کار کنم. تراکتور به لحاظ هوادار یکی از باپتانسیل‌ترین تیم‌های ایران است و حتی شاید در رتبه اول باشد. تراکتور این فصل شروعی تازه دارد. هواداران این تیم که پیش از این قهرمانی در لیگ را تجربه نکرده‌اند، هدف‌شان قهرمانی در این رقابت‌هاست.
سرمربی ترکیه‌ای تراکتور تصریح کرد: زمانی که برای اولین بار برای سرمربیگری به ایران رفتم، تراکتورسازی در دسته پایین‌تر حضور داشت و ما این فرصت را پیدا کردیم که در جام حذفی با آنها بازی کنیم. یادم می‌آید که آن زمان پرسیدم تراکتور طرفدار دارد که در جواب به من گفتند که این تیم دسته اولی خیلی تماشاگر ندارد، اما وقتی پا به زمین گذاشتیم، ورزشگاه مملو از تماشاگر بود.
دنیزلی تصریح کرد: اولین روز بنابه دلایل امنیتی فرصت نشد با هواداران دیدار کنیم. شهر تبریز هم شهر جذابی است، درست مثل ارزروم. تا یک ماه دیگر هم امکانات باشگاه و زمین‌مان آماده استفاده خواهد بود.
وی ادامه داد: چهار بازیکن از جمع ما جدا شده‌اند و ما تاکنون دو بازیکن جدید به خدمت گرفته‌ایم و تا زمانی که لیگ شروع بشود کمبودهای‌ خود در پست‌های مختلف را جبران خواهیم کرد. در ترکیب اصلی‌مان هم می‌توان از چهار بازیکن خارجی استفاده کنیم. فکر می‌کنم که بتوانیم فوتبال خوبی را با تراکتور به نمایش بگذاریم. این تیم پنانسیل لازم را دارد. کادر فنی خوبی هم برای کار با بازیکنان باتجربه و جوان داریم. تاکنون هم اوضاع و تمرینات تیم خوب پیش رفته است.
سرمربی تراکتور که سابقه به قهرمانی رساندن تیم‌های گالاتاسرای، بشیکتاش و فنرباغچه در سوپرلیگ ترکیه را دارد، درباره جذب بازیکن ترکیه‌ای برای تراکتور هم تأکید کرد: در ایران خیلی‌ها دوست دارند، فوتبالیست‌های ترکیه‌ای را در لیگ خود ببینند اما باید قیمت بازیکنان را در نظر بگیریم. سعی کردیم بازیکنی آزاد به خدمت بگیریم اما هنوز موفق به انجام این کار نشده‌ایم. مجبوریم در انتخاب‌مان دقت زیادی کنیم. بازیکنان ترکیه‌ای معمولاً با ارقامی بالا به خارج از ترکیه می‌روند، اگر شرایط مناسب باشد، می‌توانیم یک بازیکن ترکیه‌ای جذب کنیم.

بیشتر بخوانید:

نقل و انتقالات پرسپولیس/ دو بازیکن امید به پرسپولیس پیوستند

تگ ها


تراکتور مصطفی دنیزلی لیگ برتر فوتبال ایران تراکتور لیگ برتر خلیج فارس فوتبال