دنیزلی: تراکتور جزء پرطرفدارترین تیم‌های جهان است

دنیزلی سرمربی ترکیه‌ای تیم فوتبال تراکتور تبریز هواداران این تیم را بی‌نظیر توصیف کرد و اعلام کرد تراکتور جزء پرهوادارترین تیم‌های جهان است....

 دنیزلی عنوان کرد که هم اکنون تیم وارد یک مسیر مهم تحول شده است و با حمایت کم نظیر هواداران همراه است و به همین خاطر بار مسئولیت در قبال آن نیز افزایش می یابد؛  نخستین مسئولیت ما برآورده کردن انتظارات از طریق ارایه یک بازی قابل پسند است.
به گزارش مدال، وی با اشاره به انتظار هواداران تیم برای دستیابی به قهرمانی، گفت: امیدوارم بتوانیم این انتظارات را برآورده کنیم.

دنیزلی اظهار داشت: هواداران انتظار قهرمانی در این لیگ که قبلا" تجربه اش را نداشته اند، دارند. امیدواریم که بتوانیم این انتظار را برآورده کنیم.

وی خاطر نشان کرد: در تمامی لیگ‌های جهان هواداران خواهان دستیابی به تجربه های جدید که قبلا با آن آشنایی نداشته‌اند، هستند؛  با تمرینات و بازی های دوستانه برای فصل آینده لیگ آماده می شویم.

سرمربی تیم تراکتور با اشاره به استقبال هزاران هوادار تیم در فرودگاه بین المللی تبریز موقع ورود به این شهر، گفت: شمار هواداران حاضر در استادیوم بیش از طرفداران تیم های ترکیه که به استقبال بازیکنان و مربیان جدید می روند، بود. حدود ۱۰ هزار نفر در آنجا حضور داشتند، اما به لحاظ امنیتی نتوانستیم در آن جا گردهم بیاییم، چون نیروهای امنیتی اعلام کردند که اتخاذ تدابیر امنیتی در آن شرایط سخت خواهد بود،  به همین دلیل طی مراسمی در استادیوم به دیدار هم رفتیم.

دنیزلی با بیان این که بازیکنان جدیدی قرار است به جمع تیم اضافه شوند، گفت: تیم با اضافه شدن بازیکنان جدید با حضور حدود ۵۰ الی ۶۰ هزار هوادار در استادیوم، قطعا با شور زیادی به بازی های خود ادامه خواهد داد.

این سرمربی ترک با تجربه که پیشتر با تیم های بزرگی چون گالاتاسرای، فنرباغچه و بشیکتاش طعم قهرمانی لیگ برتر ترکیه را در ادوار مختلف چشیده است، تاکید کرد: باشگاه ما جزو پرطرفدارترین تیم های جهان است، به همین دلیل سطح انتطارات نیز بسیار بالاست،  این انتظارات گاه به نیروی محرک و گاه به ابزار فشار بر روی شما تبدیل می شود.

دنیزلی گفت: فوتبال بازی صبر است؛  آغاز خوب راحت تر است اما کسب نیتجه بیش از آن اهمیت دارد. هدف ما کسب بهترین نتیجه است.

بیشتر بخوانید:
صادقیان: تراکتور مشکل مالی ندارد

تگ ها


Tractor لیگ برتر خلیج فارس فوتبال