دنیزلی: جذب فالکائو توسط گالاتاسرای اشتباه بود

مصطفی دنیزلی سرمربی تراکتور در مورد جذب فالکائو توسط گالاتاسرای و سیاست باشگاه‌های ترکیه انتقاد کرد...

به گزارش مدال، مصطفی دنیزلی در مصاحبه با سایت «yeniasir» ترکیه به انتقاد از باشگاه‌های کشورش پرداخت.  دنیزلی از هزینه‌های سرسام‌آور باشگاه‌های ترکیه برای جذب ستاره‌های پا به سن گذاشته انتقاد کرد.
سرمربی تراکتور در ابتدا درباره انتقال رادامل فالکائو، مهاجم موناکو به گالاتاسرای گفت: جذب فالکائو یک اشتباه بزرگ بود. همه می‌گویند که این مهاجم شناخته شده است اما باشگاه گالاتاسرای نیز بزرگ است. امضای قرارداد 3 ساله با بازیکن 33 ساله با مبلغ 16 میلیون یورو به معنای ریختن پول به داخل چاه است. ترکیه همیشه بازیکنان جوان با استعدادی دارد چرا باید به این جوانان میدان ندهیم.
وی افزود: تیم ملی ترکیه می‌تواند مقابل هر تیمی حتی تیم‌های بزرگی مثل ایتالیا، انگلیس و آلمان پیروز شود اما اکثر باشگاه‌های ما پول‌ها را به هدر می‌دهند و روی بازیکنان شناخته شده و پا به سن گذاشته سرمایه‌گذاری می‌کنند و این اشتباه بزرگی است. ما جوانان خوبی داریم و باید از آنها استفاده شود. تنها باشگاهی که در این زمینه کمی موفق عمل کرده باشگاه ترابزون اسپور است. این باشگاه متکی به جوانان با استعداد ترکیه است و نتایج خوبی نیز گرفته است.

بیشتر بخوانید:

هافبک پرسپولیس قید تیم‌ملی عراق را زد

تگ ها


تراکتور مصطفی دنیزلی لیگ برتر ترکیه رادامل فالکائو گالاتاسرای لیگ برتر فوتبال ایران فوتبال