دنیزلی: در آینده یک امتیاز هم برای ما مهم خواهد بود

مصطفی دنیزلی سرمربی تیم فوتبال تراکتور تبریز پس از تساوی تیمش مقابل ذوب‌آهن اصفهان در جمع خبرنگاران حاضر شد....

مصطفی دنیزلی سرمربی تیم فوتبال تراکتور تبریز پس از تساوی تیمش مقابل ذوب‌آهن اصفهان در جمع خبرنگاران حاضر شد.

به گزارش مدال، مصطفی دنیزلی پس از  تیمش مقابل تیم فوتبال ذوب آهن در نشست خبری، اظهار کرد: بعد اردوی تیم‌ملی این اولین بازی بود که انجام دادیم. مقابل پرسپولیس نتیجه خوبی گرفتیم. باید از هر بازی ۳ امتیاز بگیریم، ولی فکرمان در بازی پرسپولیس مانده بود. ملی پوشان تیم خسته بودند و خوب بازی نکردیم.

وی از توپ های امسال لیگ برتر فوتبال ناراضی بود و تصریح کرد: در هفته های قبل به فدراسیون هم گفتیم که این توپ ها خدمتی به فوتبال ما نمی کنند. توپهایی که پارسال بود بهتر بود. این حرف بهانه جویی تساوی امروز نیست و از روز اول همین صحبت ها را داشتیم. من و سایر مدعیان این صحبت را مطرح کرده بودیم.

دنیزلی خاطرنشان کرد: بازی امروز کیفیت لازم را از سمت ما نداشت و به بازیکنانم گفتم که فراموش نکنیم اگر نمیبری نباید هم ببازی و یک امتیاز می تواند در هفته های بعد مهم باشد. کیفت کلی تیم ها رو مورد بررسی قرار داده ایم و این به کمک ما می آید.

وی با بیان اینکه  تراکتور در اواخر بازی بهتر بود، تصریح کرد: تلاش های پایانی ما کافی نبود و ثمری نداشت. امروز برای بردن کار زیادی انجام ندادیم و حداقل نباختیم. سه هفته بازی کردیم و بدون گل خورده به راه ادامه می‌دهیم؛ تفکر من این است که تساوی سه بر سه بسیار بهتر از تساوی بدون گل است.

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی در پاسخ به این سوال مبنی بر این که دلیل کم بودن تعداد گل زده تراکتورسازی چیست؟ گفت: اسم‌ها در فوتبال بازی نمی کنند. در مسجد سلیمان گفته بودم تیم ما از هفته ششم‌ شرایط بهتری پیدا خواهد کرد. اگر خوشبینانه نگاه کنیم از این سه بازی در خانه پیروز شده ایم و در خارج از خانه بدون گل خورده نباخته ایم.
 

اخبار مرتبط:

ذوب‌آهن 0 - 0 تراکتور/ بازی سرد شاگردان دنیزلی

تگ ها


نشست خبری کنفرانس خبری کنفرانس دنیزلی لیگ برتر خلیج فارس فوتبال