دنیزلی: در هفته سی‌ام به هدف‌مان می‌رسیم!

مصطفی دنیزلی سرمربی تیم فوتبال تراکتور پس از پیروزی برابر نود ارومیه در مورد شرایط این دیدار، عملکرد بازیکنان و برنامه تراکتوری‌ها در ادامه فصل صحبت کرد...

دنیزلی: در هفته سی‌ام به هدف‌مان می‌رسیم!

به گزارش مدال، مصطفی دنیزلی پس از پیروزی تیمش مقابل نود ارومیه در ضربات پنالتی و صعود به مرحله یک‌چهارم نهایی جام حذفی اظهار داشت: بازی سختی بود. به‌هرحال ما به راه‌مان در جام حذفی ادامه می‌دهیم و به این خوش‌بین هستم. با وجود این همه شرایط سخت زمین از بازی بازیکنانم خیلی راضی هستم. در چنین زمینی بازی کردن برای هر دو تیم سخت بود. خوشبخت هستیم که پیروز از زمین خارج شدیم و به راه‌مان ادامه می‌دهیم. امیدوارم سال آینده تیم ارومیه را در لیگ برتر ببینیم.

«تراکتور تیم قدرتمندی در لیگ برتر به حساب می‌آید، اما با این وضعیت به سختی توانست نود ارومیه لیگ دسته اولی را شکست دهد.»، وی در واکنش به طرح این موضوع گفت: به‌هرحال 24 ساعت قبل از بازی به ما گفتند، این مسابقه برگزار نمی‌شود، بعد از آن ما دو ساعت تمرین با فشار بالا داشتیم و بعدش گفتند بازی می‌کنیم! یک سفر دو ساعت و نیمه هم تا ارومیه داشتیم. با این وجود فکر می‌کردیم بازی در 90 دقیقه تمام می‌شود، اما نزدیک به دو ساعت طول کشید، ولی خدا را شکر توانستیم ببریم و صعود کنیم. به راه‌‌مان ادامه می‌دهیم. به ارومیه هم تبریک می‌گویم، به خاطر عملکردش و برای آنها آرزوی موفقیت دارم.

سرمربی تیم تراکتور در مورد آخرین وضعیت احسان حاج‌صفی و همچنین هدف تیمش در لیگ برتر تصریح کرد: حاج‌صفی معالجه‌اش تمام شده و امشب به تبریز برمی‌گردد. ما لیگ را با هر هدفی شروع کردیم، با همان هدف ادامه می‌دهیم. تا الان یک‌ سوم لیگ را پشت سر گذاشتیم،‌ 10 بازی انجام داده‌ایم که شش بازی را خارج از خانه بودیم. از الان به بعد از هفت بازی آینده پنج بازی را در خانه خواهیم بود. هفته دهم را پشت سر گذاشتیم و باور دارم در هفته بیست‌و‌دوم جدول شکل خودش را پیدا خواهد کرد. اکنون در بالای جدول شش، هفت تیم در حال رقابت هستند که بعد از هفته بیست‌و‌دوم این تیم‌ها به دو یا سه تیم خواهند رسید که داخل آن تیم‌ها حتماً‌ تراکتور هم خواهد بود. ان‌شاءاالله در پایان هفته سی‌ام هم به هدفی که مدنظرمان است خواهیم رسید.

بیشتر بخوانید:

نود ارومیه 1 - 1 تراکتور/ صعود ناپلئونی تراکتور با چاشنی پنالتی

تگ ها


تراکتور نود ارومیه مصطفی دنیزلی نشست خبری جام حذفی فوتبال ایران نود ارومیه تراکتور نود ارومیه-تراکتور جام حذفی فوتبال