دنیزلی: در گلزنی مشکل داریم

مصطفی دنیزلی سرمربی تیم تراکتور اعتراف کرد که تیمش در امر گلزنی مشکل دارد....

مصطفی دنیزلی سرمربی تیم تراکتور اعتراف کرد که تیمش در امر گلزنی مشکل دارد.

به گزارش مدال، مصطفی دنیزلی در نشست خبری پس از دیدار مقابل گل‌گهر سیرجان گفت:‌ با چنین رقیب هایی بازی کردن خیلی سخت است. چه میزبان باشیم چه مهمان.دفاع تیمی را خیلی خوب انجام می دهند. ما از روزی که شروع کردیم مشکلاتی در گلزنی داشتیم.

وی افزود: 4هفته را پشت سرگذاشتیم. هفته پیش بد بازی کردیم. من گفته بودم اینکه اینکه بازیکانان نمی بازند راضی هستم. حاکم بازی بودیم. بعد از پنالتی به لحاظ روانی کمی افت کردیم به هرحال در این بازی اشتباهاتی هم داشتیم. اشتباه تیمی نداشتیم اما اشتباهات انفرادی زیاد بود. این را ترمیم می کنیم. به هرحال اگر این اشتباهات فردی نزدیک به دروازه باشد خطر ایجاد می کند. ما دفاع تیمی را خوب انجام می دهیم. باید خاطر نشان کنم که فضای بازی پرسپولیس با فضای بازی با گل گهر خیلی فرق داشت. بعد از این هفته ها در بازی های آینده می خواهیم که پرشورها بازهم در کنار ما باشند. در هفته های آینده بازی های مهمی داریم سعی می کنیم ذهنمان آماده تر شود و  بازی های بهتری انجام خواهیم داد. اگر کل بازی را در نظر بگیریم خوب بازی کردیم. بازی هایی که در آینده خواهیم داشت از فردا برای آن ها تمرین می کنیم.

سرمربی تراکتور ادامه داد: پرشورها کم آمده بودند. بلیت الکترونیک را مجبورند از اینترنت بخرند به هرحال همه باشگاه ها با همین روش بلیت می فروشند.

اخبار مرتبط:

بگوویچ: بعضی از بازیکنانم برای اولین بار در لیگ بازی می‌کردند

تراکتور 1 - 0 گل‌گهر/ سه امتیاز با یک گل‌ به‌ خودی

تگ ها


کنفرانس خبری نشست خبری تراکتور مصطفی دنیزلی گل گهر تراکتور تراکتور-گل گهر لیگ برتر خلیج فارس فوتبال