دنیزلی: نباختن هم خوب است/ برابر پرسپولیس جبران می‌کنیم

سرمربی تیم فوتبال تراکتور گفت: مقابل نفت مسجد سلیمان در حمله مشکلاتی داشتیم اما نباختن هم گاهی خوب است....

به گزارش مدال، هفته اول لیگ برتر فوتبال از امروز آغاز شد که از ساعت 20:15 تیم‌های نفت‌ مسجدسلیمان و تراکتور در ورزشگاه شهید بهنام محمدی به مصاف هم رفتند که به تساوی بدون گل در نیمه اول رضایت دادند.

مصطفی دنیزلی سرمربی تیم تراکتور در پایان این دیدار، گفت: این اولین بازی ما بود و معلوم بود که باید بازی سختی باشد. هنوز آمادگی لازم را به دست آوردیم. در حمله مشکلات زیادی داشتیم. در کل بازی خوبی بود. به هر حال بازی در خانه حریف سخت است و نباختن هم نتیجه بدی نیست. علاوه بر بازی اول و شرایط سختی آن شرایط آب و هوایی هم مزید بر علت است. 

وی در ادامه گفت: به هر حال ما می خواهیم بهترین ها را انجام دهیم اما برخی اوقات شرایط بر وفق مراد و به خوبی پیش نمی‌رود.

دنیزلی گفت: سعی می‌کنیم در بازی مقابل پرسپولیس جبران کنیم اما در کل به بازیکنان تیم تبریک می‌گویم.

سرمربی تیم تراکتورسازی در پاسخ به اینکه نظر شما در مورد میزبانی تیم مسجدسلیمان چیست، گفت: میزبانی تیم مسجدسلیمان خوب بود هرچند شرایط آب و هوایی ما را اذیت کرد. از شرایط استقبال آنها راضی هستیم و به رقیب‌مان احترام می‌گذاریم. من همیشه دوست داشتم برای فوتبال ایران کارهای بزرگی انجام دهم.

وی در ادامه صحبت‌های خود گفت: در همه جا شروع کردن سخت است و تمام کردن سخت‌تر از آن است. من از تیم انتظار دارم شرایط قهرمانی را برای تبریزی‌ها رقم بزنند. 

سرمربی تیم تراکتورسازی در پایان صحبت‌های خود اظهار داشت: تیم حریف نسبت به ما دونده‌تر بود اما با تجربه‌تر بودیم و نتوانستیم از تجربه‌مان استفاده کنیم.

اخبار مرتبط:

نفت مسجدسلیمان 0 - 0 تراکتور/ توقف کهکشانی‌ها در جنوب

تگ ها


اخبار تراکتور نفت مسجد سلیمان تراکتور تراکتور کنفرانس خبری نشست خبری مصطفی دنیزلی نفت مسجد سلیمان نفت مسجد سلیمان Tractor نفت مسجد سلیمان-Tractor لیگ برتر خلیج فارس فوتبال