دنیزلی: کاری به کار دلال‌ها ندارم!

مصطفی دنیزلی در حاشیه یکی از تمرینات تیمش وقتی با سؤال یک خبرنگار در خصوص تلاش یک فرد مواجه شد، فقط یک جمله کوتاه به زبان آورد: کاری به کار دلال‌ها ندارم!...

به گزارش مدال، سه شکست پیاپی بعد از ۷ هفته عملکرد خوب و قابل قبول، کافی بود تا مصطفی دنیزلی و شاگردانش مورد انتقادات شدیدی از سوی کارشناسان و رسانه‌ها قرار بگیرند. همان زمان بود که شایعاتی مربوط به احتمال برکناری دنیزلی به گوش رسید. البته مدیران باشگاه خیلی زود برای بی‌اثر کردن این شایعات، با انتشار بیانیه و انجام مصاحبه‌هایی به حمایت از سرمربی ترکیه‌ای این تیم پرداختند و به صورت رسمی اعلام شد دنیزلی تا پایان فصل روی نیمکت تیم می‌ماند، اما چه کسی است که نداند با ادامه یافتن این روند، دنیزلی قطعاً برکنار خواهد شد؟!
در این میان، یک‌سری تحرکات هم به وجود آمده و همان فردی که از روز اول حضور دنیزلی در تبریز تلاش می‌کند تا فشار‌ها روی این مربی پا به سن گذاشته را بالا ببرد و او را مجبور به کناره گیری یا باشگاه را مجبور به اخراجش کند، به رفتار‌های خود ادامه می‌دهد. این فرد باعث شد در ابتدای فصل، ناصر صادقی دستیار ایرانی و فرد قابل اعتماد دنیزلی از تراکتور کنار برود، اما رابطه او با مدیران باشگاه همچنان در بالاترین سطح خود است. اطرافیان تراکتور می‌گویند این فرد دلش نمی‌خواهد غیر از مربی «ایرانی» و رفیق صمیمی اش، مربیان دیگری در تراکتور نتیجه بگیرند و به همین خاطر در فصل گذشته که ۲ مربی خارجی و یک مربی ایرانی خارج‌نشین روی نیمکت تیم بودند، او توانست با همین فشارها، آن‌ها را مجبور به ترک تبریز کند و حالا همان نقشه‌ها را برای دنیزلی پیاده می‌کند.
دنیزلی از این ماجرا آگاه است. او در حاشیه یکی از تمرینات تیمش وقتی با سؤال یک خبرنگار در خصوص تلاش این فرد مواجه شد، فقط یک جمله کوتاه به زبان آورد: «کاری به کار دلال‌ها ندارم!» و با همین جمله از کنار این حاشیه گذشت.

بیشتر بخوانید:

تمرینات تاکتیکی شاگردان دنیزلی

 

تگ ها


تراکتور مصطفی دنیزلی فوتبال