دنیس سوارز: می‌خواهم بیشتر بازی کنم/ با والورده صحبتی نداشته ام

......

 ...

 

هافبک جوان بارسلونا که کمتر به او بازی می رسد درباره ماندن در بارسا گفت: می خواهم بیشتر بازی کنم و دوست دارم در بارسلونا بمانم.

به گزارش خبرنگار مدال، سوارز که این روزها گفته می‌شود چلسی و میلان جزء مشتریان او در زمستان می‌باشند، موفق شد در بازی مقابل لئونسا دو گل به ثمر رساند و ترک کردن بلوگرانا در ژانویه را در ابهام قرار دهد.

دنیس سوارز می گوید: والورده در کنفرانس مطبوعاتی اعلام کرده که بازى با لئونسا آزمایشی برای بازیکنانى بود كه کمتر بازی كرده اند، اگر در حال پيشرفت باشند، آنها را شنبه در بازى ليگ خواهیم دید.

وی در ادامه افزود: در آکادمی استعدادهای زیادی وجود دارد و لازم نیست به بیرون نگاه کنیم چون همان استعدادها را در لاماسیا داریم. باید روی استعدادهایمان حساب کنیم نه روی استعدادهای سایر آکادمی ها و باید از این جوان‌ها استفاده کنیم.
 
هافبک آبی اناری ها تاکید کرد: بازی مقابل لئونسا آزمون بزرگی بود و خواهیم دید که نحوه بازی من برای انجام بازی بعدی موثر واقع خواهد شد یا نه. قطعا می خواهم بیشتر بازی کنم.
 
وی درباره حضور در فصل آینده در بارسلونا تصریح کرد: بله می خواهم بمانم. من با والورده در مورد شرایطم صحبتی نداشته ام. ولی می خواهم بیشتر بازی کنم اما میزان دقیقه بازی مورد انتظارم را به دست نیاورده ام. تلاش من این است که بیشتر بازی کنم و اگر نتوانم این را به دست آورم خواهیم دید که چه خواهد شد.