دنیلو: کمی نیازمند استراحت کردن هستیم

دنیلو، مدافع برزیلی منچسترسیتی، در مصاحبه جدید خود بر لزوم استراحت دادن به بازیکنان تیمش در میانه های فصل، تاکید ورزیده است ......

دنیلو، مدافع برزیلی منچسترسیتی، در مصاحبه جدید خود بر لزوم استراحت دادن به بازیکنان تیمش در میانه های فصل، تاکید ورزیده است.
به گزارش MEN، پس از تساوی 1-1 در زمین برنلی، پپ گواردیولا تا روز چهارشنبه به اعضای تیمش مرخصی داده و از آن روز با آن ها جهت آماده شدن برای بازی شنبه پیش رو برابر لسترسیتی کار خواهد کرد. در همین باب دنیلو گفته است:
این موضوع خیلی با اهمیت است. با توجه به بازی کردن به ازای هر دو یا سه روز، رقابت شدیدی وجود دارد. ما از دشواری و تلاش طلبی این رقابت آگاهی داریم. استراحت دادن به بدن هایمان و پاکسازی ذهن های مان و سپس بازگشت به روند آماده سازی برای بازی بعد در حالتی آماده و شاداب، مهم است. 
زننده تک گل سیتیزن ها در ترف مور، در مورد مسابقه با برنلی گفت: 
باید از عملکرد کلی تیم رضایت بالایی داشته باشیم. فکر می کنم واقعا خوب بازی کردیم. فکر می کنم آمدن به چنین ورزشگاهی و امتیاز کسب کردن، با ارزش است. ما از دشواری این کار خبر داریم. برنلی تیمی فیزیکی است و هیچگاه شما را در آرامش باقی نمی گذارد. سراسر بازی را در دست داشتیم ولی برنده نشدیم و به همین دلیل است که رضایت صد در صدی نداریم.

تگ ها


اخبار روز دنیلو منچستر سیتی لیگ برتر فوتبال