دنی آلوز دروغ می‌گوید؛ لگد او عامدانه بود

بال بلژیکی اتلتیکو مادرید معتید است دنی آلوز در بازی شب گذشته بارسا و اتلتیکو به عمد قصد مصدوم کردن او را داشت....

به گزارش "ورزش سه"، بارسا دیشب توانست اتلتیکو را در نوکمپ ۴-۲ شکست دهد و به رتبه چهارم لالیگا برسد تا شانس خود برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان را بیش از پیش بالا ببرد. یکی از ستاره های میدان دنی آلوز بود که البته دقیقه ۶۹ از زمین اخراج شد.

او که یک پاس گل داده بود و گل چهارم بارسا را نیز به نام خود ثبت کرد، به دلیل ضربه خطرناک به یانیک کاراسکو و با دخالت وی ای آر از بازی اخراج شد. آلوز اخراج خود را باور نمی کرد و در پایان بازی گفت که تعادل نداشت و هرگز نمی خواست به کاراسکو آسیب بزند؛ ادعایی که از سوی ستاره بلژیکی رد شد.

کاراسکو به خبرنگاران گفت:« اگر نمی افتادم، وی ای آر داور را برای بازبینی صحنه نمی فرستاد و در نتیجه کارت قرمز هم به آلوز داده نمی شد. خودم هم مجبور شدم از داور بخواهم که برای بازبینی صحنه برود. او در نهایت متوجه شد که بیهوده به زمین نیفتاده بودم.

آلوز به من گفت که فضا و کنترل کافی برای گذر از من نداشت و نمی خواست ضربه بزند من اما معتقدم ضربه او آگاهانه و به عمد بود و وقتی دید داور اعلام آفساید کرده، ضربه اش را هم زد. او به جایی لگد زد که دشوار بتوان تصور کرد، تعمدی در کار نبوده است.»

تگ ها


دنیل آلوز یانیک فریرا کاراسکو اتلتیکو مادرید بارسلونا