دنی آلوز در فکر بازگشت به بارسلونا به همراه نیمار

دنی آلوز برزیلی که بعد از جدایی از پاری‌سن ژرمن بدون باشگاه است، می‌خواهد به همراه نیمار به بارسلونا بازگردد...

مدافع برزیلی و سابق بارسلونا در اندیشه بازگشت به نیوکمپ است.

به گزارش مدال، چندی قبل دنی آلوز با انتشار پستی در صفحه رسمی خود مدعی شد دوران دو ساله حضور وی در پاری‌سن ژرمن به پایان رسیده است و در این مدت نام تیم های فراوانی چون منچسترسیتی، بارسلونا و اینتر به عنوان مقصد بعدی وی منتشر شده است اما علاقه قلبی او بازگشت به نوکمپ است.

نشریه کاتالونیایی موندو دیپورتیوو مدعی شد تمام تلاش دنی آلوز مبتنی بر فراهم شدن شرایط بازگشت به بارسلونا است. او تا اواسط ماه آگوست منتظر بارسا خواهد بود و امیدوار است انتقال نیمار به بارسلونا نیز در این مدت نهایی شود و معتقد است این اتفاق انتقال وی به نوکمپ را تسهیل خواهد کرد.

دنی آلوز همچنان امیدوار است زمینه جدایی نلسون سمدو، مدافع 25 ساله بارسلونا نیز فراهم شود تا نیاز آبی اناری ها به خرید او بیشتر شده و برای جذبش اقدام کنند. دنی آلوز به عنوان بهترین بازیکن کوپا آمریکا انتخاب شده و با تیم ملی برزیلی قهرمان این رقابت‌ها شد، پس از خروج از PSG پیشنهادات زیادی از باشگاه‌های مختلف دریافت کرده اما اولویت او بارسلوناست و تا چند هفته دیگه برای باشگاه سابق خود صبر خواهد کرد.

اخبار مرتبط:

ستاره اردوی پیش‌فصل بارسلونا؛ کارلوس پرز، مسی آینده

تگ ها


نقل و انتقالات اخبار نقل و انتقالات فوتبال جهان مدافع برزیلی موندو دیپورتیوو دنی آلوز Neymar da Silva Santos Júnior پاری سن ژرمن بارسلونا لالیگا لوشامپیونه فرانسه فوتبال