دنی الوس : فکر میکنم دیوانه هستم

مدافع یوونتوس عنوان کرد حرفه ای گری و کار زیاد سبب شده است بتواند در این تیم موفق شود ......

مدافع یوونتوس عنوان کرد حرفه ای گری و کار زیاد سبب شده است بتواند در این تیم موفق شود.

به گزارش مدال به نقل از ایسنا و به نقل از ساکرنت، یوونتوس که صدرنشین فوتبال ایتالیا است، شب گذشته (سه شنبه) موفق شد موناکو را در لیگ قهرمانان اروپا را شکست بدهد و راهی دیدار نهایی شود.

دنی آلوس که در بازی رفت توانسته بود دو پاس گل بدهد، در این بازی نیز عملکرد درخشانی داشت و توانست با زدن یک گل و ارسال یک پاس گل، ستاره تیمش باشد. آلوس ۳۴ ساله در حال حاضر  در انتظار کسب چهارمین قهرمانی خود در لیگ قهرمانان اروپاست. او پیش تر سه بار با بارسلونا فاتح این جام شده است.

او بعد از پایان مسابقه گفت : تلاش زیادی کردم بعد از جدایی از بارسلونا به تیمی بزرگی همچون یوونتوس بروم. کار آسانی نبود اما توانستم آن را انجام بدهم. می دانستم فقط با سخت کوشی و کار زیاد موفق خواهم شد که خوشبختانه به هدفم رسیدم. هر چیزی که در زندگی ام دارم، نتیجه کار سخت و تلاش فراوان است. بعد از آن ثمره کار زیاد و حرفه ای گری ام را خواهم گرفت. نمی دانم چرا مردم فکر می کنند دیوانه هستم ولی وقتی پای حرفه و کار پیش می آید، می دانم چطور با مسائل برخورد کنم.

دنی آلوس در این فصل ۲۸ بازی برای یوونتوس انجام داده است. او در دسامبر ۲۰۱۶ با مصدومیت سختی روبرو شد ولی بعد از آن توانست به ترکیب اصلی تیمش بازگردد. او درباره شرایطش گفت : آن مصدومیت ابتدا برای من گران تمام شد. داشتم در تیم جا می افتادم و با فلسفه باشگاه آشنا می شدم که آن اتفاق رخ داد ولی خوشبختانه توانستم با خودباوری و عزم زیاد، به شرایط خوبی برگردم و کارم را در تیم ادامه بدهم.

این مدافع برزیلی در پایان سخنانش عنوان کرد: در بازی برابر موناکو مهم ترین موضوع برای ما کسب پیروزی بود. برایم فرق نمی کند گلزنی کنم یا پاس گل بدهم. با این حال خودم پاس گل را بیشتر دوست دارم. به همین دلیل خوشحالم که توانستم به هم تیمی هایم کمک کنم تا تیم بزرگی همچون موناکو را شکست بدهیم.

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال