دنی سبایوس در آستانه پیوستن به آرسنال

دنی سبایوس هافبک تیم جوانان اسپانیا، به احتمال زیاد کهکشانی‌ها را به قصد آرسنال ترک خواهد کرد...

هافبک جوان رئال مادرید به پیوستن به آرسنال نزدیک شده است.
به گزارش مدال، نمایش فوق‌العاده دنی سبایوس در جام ملت‌های زیر 21 سال اروپا و تاثیرگذاری در قهرمانی تیم ملی اسپانیا باعث شده تیم‌های بزرگ زیادی خواهان جذب این بازیکن باشند و مارکا مدعی شد آرسنال فاصله‌ای تا خرید این هافبک 21 ساله ندارد.

رئال مادرید تمایلی به فروش دائمی دنی سبایوس ندارد و قرارداد هافبک اسپانیایی با آرسنال یک ساله و بدون در نظر گرفتن حق خرید برای توپچی‌ها خواهد بود و در این یک سال دستمزد دنی سبایوس توسط باشگاه آرسنال پرداخت خواهد شد.

اگرچه زین‌الدین زیدان علاقه ای به استفاده از دنی سبایوس در ترکیب اصلی خود ندارد، اما مدیران باشگاه معتقدند وی یکی از بازیکنان آینده دار فوتبال اسپانیا به شمار می‌آید و به همین دلیل تمایلی مبنی بر فروش دائمی این بازیکن در باشگاه وجود ندارد.

دنی سبایوس چندی قبل اعلام کرد علاقه دارد این فصل در تیمی به میدان برود که حداقل شانس انجام 40 بازی در طول یک فصل را داشته باشد و اینگونه فوتبال وی رشد کند، اما نام این بازیکن در اندیشه‌های زیدان جایی ندارد و در این شرایط بهترین راه حل جدایی یک ساله برای سبایوس خواهد بود.

اخبار مرتبط:

کری جالب توجه ستاره جدید رئال مادرید

تگ ها


نقل و انتقالات اخبار نقل و انتقالات فوتبال جهان کهکشانی‌ها توپچی‌های لندن دنی سبایوس آرسنال رئال مادرید لالیگا لیگ برتر فوتبال