دهقانی: جنجال بخاطر پنالتی طبیعی بود

هافبک نساجی معتقد است داور بازی با نفت مسجدسلیمان قضاوت خوبی انجام داد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، رضا دهقانی درباره برتری نساجی مقابل نفت مسجدسلیمان گفت: خدا را شکر بازی خیلی خوبی بود و فکر می‌کنم یک بازی منطقی انجام دادیم و هم در دفاع و هم در حمله خوب بودیم. با آمدن آقای الهامی تیم شکل خیلی خوبی به خود گرفته و داریم روی زمین فوتبال بازی می‌کنیم. جا دارد از آقای جلالی هم تشکر کنم‌ چون واقعا خیلی زحمت کشید. در برابر نفت مسجد سلیمان با برنامه بودیم و توانستیم به خوبی بازی را مدیریت کنیم و برد به دست بیاوریم و خوشبختانه توانستیم دل مردم قائمشهر را شاد کنیم.

این بازیکن در مورد گلی که به ثمر رساند، ابراز کرد: گلی که زدم، نتیجه زحمات تمام بچه‌ها بود و با این پیروزی کمی فشار از روی تیم ما برداشته شد. نفت مسجدسلیمان تیم قابل احترامی است ولی سعی کردیم زیاد به آنها موقعیت ندهیم؛ به هر حال در دقایق پایانی فشار روی تیم ما بود که با گلزنی من برداشته شد. من خدا را بابت این اتفاق شاکر هستم.

هافبک نساجی در مورد ادعای نفت‌مسجدسلیمانی ها مبنی بر اینکه برای آن‌ها دو پنالتی گرفته نشد، عنوان کرد: در یکی از صحنه هایی که اعتراض کردند، من خودم نزدیک به صحنه بودم و فکر نمی‌کنم اتفاق خاصی افتاده باشد. در هر حال وقتی یک تیم از حریف جلو می‌افتد تیم مقابل سعی می‌کند، جنجال درست کند و داور را تحت تاثیر قرار دارد که این اتفاق طبیعی است ولی من فکر می‌کنم آقای اکبریان داوری کاملا عادلانه‌ای انجام داد و به او خسته نباشید می‌گویم.

او که در سپاهان زیاد فرصت بازی پیدا نکرد و به  نساجی آمده و در یکی، دو سال اخیر دچار بدشانسی‌های فوتبالی شده بود در مورد روزهای خوبی که در نساجی سپری می‌کند، گفت: سپاهان تیمی است که من ۱۵ سال در آنجا فوتبال بازی کردم و به قول معروف خانه خودم است و آن تیم را خیلی دوست داشتم و قصد کمک به تیم شهرم را داشتم ولی بنابر دلایلی تصمیم گرفتم جدا شوم. سپاهان همیشه برای من قابل احترام است ولی این جابجایی‌ها در فوتبال کاملاً منطقی است و در حال حاضر من بازیکن نساجی هستم و تمام تلاشم را برای این تیم و طرفدارنش انجام می‌دهم.

دهقانی که جزو تازه واردهای نساجی است و موفق به گلزنی شده در مورد عملکرد خوب بازیکنان جدید نساجی مثل خودش ازجمله سجاد آقایی و علی آل‌کثیر و اینکه چقدر طول کشید با بازیکنان قبلی نساجی هماهنگ شوند، اظهار کرد: خدا را شکر که بچه هایی که به تیم اضافه شدند همه خوب کار می کنند و  بازیکنان توانمندی هستند که از تیم‌های دیگر آمدند تا به نساجی کمک کنند. خودم  تیم نساجی را خیلی دوست دارم و هدفم این است که دل مردم قائمشهر را شاد کنم. نساجی تیم بسیار دوست داشتنی است و من بین پیشنهاد های دیگر فقط به نساجی فکر کردم. ان‌شاالله بتوانم بیشتر از این‌ها بدرخشم و دل طرفداران را شاد کنم.

او در مورد دیدار پیش رو با پرسپولیس گفت: پرسپولیس فینالیست آسیا و تیم پرمهره ای است. ما هم تمام تلاشمان را می‌کنیم و بقیه مسائل را دست خدا می‌سپاریم. ان‌شاالله که بتوانیم باز هم دل هواداران نساجی را شاد کنیم.  جایگاه ما درجدول به نوعی است که محکوم به برد هستیم و باید تمام بازی‌های مان را ببریم و تلاش مان هم همین است. قطعاً در ادامه هم با تمام وجود بازی می‌کنیم.

بیشتر بخوانید:

نفت ۰- نساجی ۲؛ ما گزینه سقوط نیستیم

محرومیت سرلک از جدال با نساجی

 

 

تگ ها


فوتبال ایران نساجی مازندران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال