دهقانی: حالا نوبت جبران برای نساجی است

هافبک نساجی می گوید زمانی این تیم به او کمک کرده و حالا وقتش رسیده او به زرشکی پوشان مازندران کمک کند....

به گزارش ورزش سه، نساجی مازندران موفق شد مس رفسنجان را در خانه‌اش شکست دهد رضا دهقانی در این خصوص به خبرنگار ما گفت: بازی خوبی بود. بازی کاملاً سخت و فشرده انجام شد و موفق شدیم  سه امتیاز را بگیریم و هم در دفاع و هم حمله با برنامه بودیم و به گل هم رسیدیم و موفق شدیم گل مان را حفظ کنیم و پیروز شویم.


او در مورد فراز و نشیب نساجی مازندران بعد از آمدن ساکت الهامی ادامه داد: بله همین طور است بعد از دو بازی که پیروز شدیم  در برابر پرسپولیس که  ۴ دفعه قهرمان لیگ شده و دو بار به فینال آسیا رفته نتیجه را واگذار کردیم و در برابر سپاهان که مدعی قهرمانی است نیز بازی را باختیم ولی مس را بردیم و اگر در دیدار با فولاد هم به پیروزی برسیم  به شرایط آرمانی نزدیک می شویم.


این بازیکن در مورد اینکه آیا نساجی مازندران در لیگ می‌ماند یا خیر گفت: پیروزی برابر مس رفسنجان برایمان خیلی خوب شد و بازی‌ بعدی را هم ببریم شرایط بهتر می‌شود و به  میانه‌های جدول نزدیک می‌شویم. ۱۰۰ درصد هم فقط به ماندن فکر می‌کنیم. ما به اینجا آمده ایم که پیشرفت کنیم و تلاش کنیم که نتایج بهتر بگیریم. 


دهقانی در پایان گفت: زمانی نساجی من را به فوتبال برگرداند و من به تیم امید رسیدم و حالا نوبت من است که به نساجی کمک کنم. امیدوارم که من و هم تیمی هایم به  خوبی این کار را انجام دهیم و طرفداران را خوشحال کنیم.

تگ ها


رضا دهقانی نساجی مازندران