دهقان: از داوری بازی فردا خیال مان راحت است

مربی آلومینیوم معتقد است که کادر فنی این تیم شناخت کاملی از تیم ذوب آهن دارد....

به گزارش "ورزش سه"، تیم آلومینیوم فردا در چارچوب هفته بیست و چهارم لیگ برتر میهمان تیم ذوب آهن خواهد بود. صحبت های علی اکبر دهقان، مربی تیم آلومینیوم در نشست خبری پیش از این دیدار را بخوانید:

از حضور در اصفهان خوشحالیم

من ۳۲ سالی می شود که در اصفهان زندگی می کنم. فوتبالم را با ذوب آهن شروع و با سپاهان تمام کردم. کاملا تمام هواداران این دو باشگاه بزرگ و محترم را می شناسم و می دانم که مردم اصفهان پشت تیم هایشان هستند و در هر شرایطی به تیم شان کمک می کنند. خوشحالیم که به قول آقای منصوریان در شهر دوست داشتنی اصفهان هستیم. 

نگاهی به موقعیت ذوب آهن در جدول نداریم

کادر فنی و به خصوص آقای منصوریان این تاکید را به همه دارند که نگاهی به جایگاه ذوب آهن در جدول رده بندی نداریم. حساب ویژه ای روی این تیم باز کرده ایم. ذوب آهن تیم خوب و پر مهره ای هست. قطعا فردا بازی سختی پیش رو داریم. باید تمام تمرکزمان را بگذاریم و بتوانیم نهایت استفاده را از تلاش بچه ها ببریم و امتیازات لازم را انشالله بگیریم.

از داوری بازی فردا خیال مان راحت است

نتیجه بازی همان طور که برای آلومینیوم و ذوب آهن مهم است شاید برای تیم های دیگر هم مهم باشد. آقای منصوریان تاکید کردند که با توجه به اینکه آقای اکبریان داور بازی فردا هستند و با توجه به اینکه دربی پایتخت را سوت زده اند پس داور قدرتمندی هستند. ما مطمئن هستیم و خیال مان راحت است که ایشان فردا هم قضاوت بسیار خوبی خواهند داشت.

یادی از کاپیتان های مصدوم دو تیم

می خواهم یادی هم  کنم از دو کاپیتان دو تیم، میثم مجیدی عزیز، کاپیتان آلومینیوم که به دلیل آسیب دیدگی در اختیارش نداریم؛ او بازیکن موثر، با اخلاق و خوب ما است که متاسفانه نمی توانیم از وجودش استفاده کنیم. و همچنین قاسم حدادی فر، کاپیتان و اسطوره باشگاه ذوب آهن که افتخار همکاری با او را داشتیم. او هم آسیب دیده است و برایش آرزوی موفقیت می کنم که اگر دوست داشته باشد بار دیگر به میادین برگشته و موفقیت های قبلی خود را تکرار کند.

از ذوب آهن شناخت کاملی داریم

قبل از کرونا کادر فنی تیم آلومینیوم با تیم ذوب آهن کار می کردند و شناخت کاملی از بعد روحی روانی و فنی این تیم داریم. نقاط ضعف و قوت شان را کاملا بررسی کردیم و امیدوارم که هر تیمی که تلاش بهتری دارد و از موقعیت هایش بهتر استفاده می کند، موفق باشد.

غایبان آلومینیوم در بازی فردا

خوشبختانه محروم نداریم و مصدوم هم یک مورد مرتضی آقاخان هست که به دلیل اسپاسم عضلانی به صلاحدید آقای منصوریان از ایشان استفاده نمی کنیم تا در بازی با استقلال بدون مشکل به میدان برود.

جای هواداران را در بازی فردا خالی می کنیم

باید جای خالی هواداران را در بازی فردا خالی کنیم و امیدوارم که بینندگان تلویزیونی از دیدن این بازی لذت ببرند. هواداران ذوب آهن عاشق این تیم هستند و کاملا با آنها آشنا هستم. امیدوارم بازی خوبی انجام بدهیم و تیمی که شایستگی دارد به نتیجه مناسب دست پیدا کند. امیدوارم که ذوب آهن در ادامه وضع بهتری داشته باشد. از همین جا از همه هواداران اصفهانی تشکر می کنم و امیدوارم که بهترین روزها را در تیم شان ببینند.

تگ ها


آلومینیوم اراک