دهمین پیروزی استقلال خوزستان در دسته اول فوتبال رقم خورد

اهواز- دهمین پیروزی تیم استقلال خوزستان در مسابقات فوتبال دسته اول باشگاه‌های کشور به ثبت رسید....

به گزارش خبرنگار مهر، از هفته بیست و هفتم مسابقات فوتبال دسته اول باشگاه‌های کشور تیم‌های هوادار تهران (سرخ پوشان پایتخت) و استقلال خوزستان سه شنبه شب در ورزشگاه شهدای اسلامشهر در مقابل یکدیگر قرار گرفتند.

۱۱ نفر تیم استقلال خوزستان در این مسابقه خارج از خانه فرزین گروسیان، سید محمد حسینی، احمد آل‌نعمه، رضا یزدان دوست، علی هلیچی، حسن معاوی، حسین بهرامی، حکیم نصاری، علیرضا دغاغله، علی کیانی‌فر و امید لطیفی بودند.

مسابقات فوتبال دسته اول باشگاه‌های کشور که به علت شیوع ویروس کرونا بیش از چهار ماه تعطیل شده بود سه شنبه شب در حالی بار دیگر آغاز شد که شاگردان امیر خلیفه اصل برای حفظ روند صعودی خود در تهران گام به میدان گذاشتند.

تیم استقلال خوزستان پس از حفظ دروازه خود در ضد حملات به دنبال گلزنی بود که سرانجام حکیم نصاری در دقیقه ۶۵ یکی از فرصت‌های گلزنی تیم خود را به گل تبدیل کرد تا نماینده خوزستان با کسب امتیازات کامل در نبرد مقابل مردان غلامرضا عنایتی به اهواز بازگردند.

آبی پوشان دیار کارون با کسب این پیروزی با ۳۸ امتیاز به مکان هشتم جدول رده‌بندی صعود کردند.

به گزارش مهر، تیم استقلال خوزستان در هفته بیست و هشتم مسابقات فوتبال دسته اول باشگاه‌های کشور شانزدهم تیرماه به مصاف تیم داماش گیلان می‌رود.

تگ ها


تیم فوتبال استقلال خوزستان لیگ دسته اول فوتبال ورزش خوزستان