ده‌روسی: فقط اینیستا هافبک بهتری از ریکلمه بود

دنیله ده‌روسی به تمجید از هافبک سابق و اسطوره باشگاه بوکاجونیورز، خوان رومن ریکلمه پرداخته و اظهار داشت که تنها آندرس اینیستا را بهتر از او دیده است...

ده‌روسی: فقط اینیستا هافبک بهتری از ریکلمه بود

به گزارش مدال، اسطوره باشگاه رم که در تابستان امسال بعد از سال‌ها جالوروسی را ترک کرد و راهی لیگ آرژانتین شد، تأثیر خود را در تیم بوکاجونیورز نشان داده است.

به نقل از مارکا، دنیله ده‌روسی طی مصاحبه‌ای گفت:

"تنها یک هافبک را بهتر از خوان رومن ریکلمه دیدم و او آندرس اینیستا بود، که به نظر من کامل‌ترین هافبک تاریخ است. دوست دارم ملاقاتی با ریکلمه داشته باشم. یک گروه در واتسپ دارم که با دوستان خود تنها در مورد فوتبال حرف می‌زنیم، اما واقعاً فقط در مورد هافبک‌هاست و عکس پروفایل گروه، عکس ریکلمه در حال بستن بند‌های کفشش است. در فوتبال کنونی و گذشته هافبکی مثل ریکلمه نمی‌توان پیدا کرد.

از دور بازی‌های او را تماشا می‌کردم و می‌دیدم که چه بازیکن متفاوتی است. در آرژانتین مردم فکر می‌کنند که ایتالیایی‌ها یا اسپانیایی‌ها فوتبال آرژانتین را نمی‌خواهند یا شناختی از آن ندارند یا بازیکنان آنها را تحسین نمی‌کنیم، اما اینطور نیست. کاسانو هر روز با من تماس می‌گیرد تا بتواند به ملاقات ریکلمه بیاید. او عاشق ریکلمه است؛ نمی‌توانید چنین بازیکنی را دوست نداشته باشید."

اخبار مرتبط:

ده‌روسی در بوکاجونیورز: اولین بازی، اولین گل

ده‌روسی: فقط اینیستا هافبک بهتری از ریکلمه بود

تگ ها


دنیله ده‌روسی جالوروسی خوان رومن ریکلمه آندرس اینیستا بهترین هافبک تاریخ بوکاجونیورز فوتبال