ده روسی: منتظر دیدار با رئال هستیم

لیگ قهرمانان اروپا جمعه شب قرعه کشی شد و تیم ها حریفان خود را شناختند. دانیله ده روسی، بازیکن تیم رم در خصوص گروه بندی لی ......

لیگ قهرمانان اروپا جمعه شب قرعه کشی شد و تیم ها حریفان خود را شناختند.

دانیله ده روسی، بازیکن تیم رم در خصوص گروه بندی لیگ قهرمانان می گوید: حضور در چمپیونز لیگ همیشه افتخار بزرگی است. فکر می کنم گروه متعادلی داریم. یکی از بهترین تیم های جهان در گروه ما حضور دارد، تیمی که اخیرا نشان داده یکی از بهترین ها در تاریخ است. و دو تیم دیگر گروه که ممکن است هواداران کمتر در مورد آنها اطلاع داشته باشند ولی قطعا کیفیت لازم برای رقابت را دارند. باید با سرمای آن کشور ها نیز کنار بیاییم که تقویم مسابقات شرایط را مشخص خواهد کرد. آب و هوا طبیعتا تاثیر گذار خواهد بود. باید باور داشته باشیم در گروهی هستیم که می توانیم به مرحله بعد صعود کنیم.

او در خصوصی تقابل با رئال می گوید: منتظر دیدار با رئال هستیم بازی کردن در سانتیاگو برنابئو مقابل تیم بزرگی مثل رئال مادرید تجربه خوبی خواهد بود و مطمئنا بازی خوبی خواهد شد. رم و رئال تیم های صعود کننده به نیمه نهایی فصل گذشته چمپیونز لیگ هستند و در حالی که میدانیم آنها برای رسیدن مجدد به جام تلاش خواهند کرد، باید اعتماد به نفس داشته باشیم و بازی خودمان را انجام دهیم. البته نمی توانیم دو تیم دیگر گروه را فراموش کنیم. فصل گذشته بعد از قرعه کشی همه ما را حذف شده تصور می کردند. این می تواند الگوی خوبی برای زسکا و پلژن باشد. فصل گذشته مقابل قره باغ بازی کردیم که شناخته شده نبودند و توانستند دو تساوی مقابل اتلتیکو مادرید بگیرد. در بازی رفت و برگشت مقابل قره باغ به سختی موفق به پیروزی شدیم. دیگر مانند ۱۵ یا ۲۰ سال گذشته نیست که مقابل چنین تیم هایی از پیش برنده باشید. باید بازی خودمان را انجام دهیم و درست است که در سید ۲ قرار گرفتیم اما باید در زمین مسابقه خودمان را نشان دهیم.

کاپیتان تیم رم در پایان گفت: نیمه نهایی فصل گذشته مربوط به ۶ ماه قبل است و اکنون باید دوباره شروع کنیم. خاطرات خوبی بودند و عملکرد فوق العاده ای داشتیم. برخی از آن بازیکنان دیگر در تیم ما نیستند اما نباید با احتساب آن شرایط و با غرور وارد مسابقات این فصل شویم چون اشتباه بزرگی است. باید با فروتنی که فصل گذشته بعد از همگروه شدن مقابل چلسی و اتلتیکو مادرید وارد مسابقات شدیم، بازی ها را شروع کنیم. با این حال باید انگیزه و اعتماد به نفس لازم برای صعود را نیز داشته باشیم. مخصوصا مقابل زسکا و پلژن اگر با دید از پیش برنده شدن وارد بازی ها شویم، قطعا با مشکلات بزرگی رو به رو خواهیم شد.

تگ ها


رم سری آ فوتبال